Під Новий рік дива трапляються

 

За останній рік історія стебницького садочка “Калинка” набула всеукраїнської слави. Сюжети про крадіжку продуктів та скандальне звільнення тодішньої завідувачки Галини Комарницької облетіли усі головні телеканали країни.

 

Нагадаємо, розпочалась історія рівно рік тому у грудні 2017 року. Тоді відділ освіти Дрогобицької міської ради звільнив пані Галину із займаної посади. Проте екс-завідувачка звернулась до суду із клопотанням про поновлення її на посаді та незаконне звільнення, затребувавши компенсацію моральної шкоди рекордного розміру – у сумі 100 тисяч гривень!

 

У вересні суд ухвалює рішення про поновлення Галини Комарницької на посаді та частково задовільняє клопотання про виплату моральної шкоди – щоправда, у розмірі 10 тисяч гривень.

Але батьки та частина колективу садочка знову вибухнули хвилею незадоволення. Галина Комарницька протягом двох тижнів приходила у садок, і, за словами батьків та працівників, погрожувала їм. Вона не мала наміру залишати приміщення, мотивуючи свою поведінку рішенням суду про її поновлення.

Однак сьомого грудня крапку було поставлено. Відділ освіти Дрогобицької міської ради звільнив Галину Комарницьку із займаної посади у зв’язку  із втратою довір’я з боку уповноваженого органу власника, вчинення аморального проступку, несумісного із продовженням цієї роботи, відповідно до п.2,п.3 ч.1 ст. 4 КЗпП України.

 

Як повідомив очільник відділу освіти Петро Сушко, підставами для такого рішення були: акт про виявлення готівкових коштів від 12 грудня 2017 року, акти про відсутність книг наказів, витяги з Єдиного реєстру досудових розслідувань, колективна заява батьків дітей ДНЗ №26 “Калинка” від 17 липня 2017 року, акт службового розслідування від 5 грудня 2018 року.

З наказом про звільнення пані Комарницька ознайомлена, про що свідчить її  підпис на наказі. Отож можна сказати, що батьки дочекалися свого новорічного дарунка, тож тепер  їхні діти зможуть у належних умовах виховуватися у цьому дошкільному закладі.

 

Давати коментар стосовного свого звільнення пані Галина відмовилась.

 

Олеся Німеровська

Медіа Дрогобиччина, № 17 (47)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *