Самі собі світло організували

 

Вулиця Лугова в Бориславі – вже зі світлом. Це не єдиний випадок встановлення вуличного освітлення в місті, але – унікальний. Річ у тому, що справа зроблена за кошти самих мешканців.

 

Про це розповів нам організатор робіт пан Андрій. «На освітлення нашої вулиці ми чекали 15 років. З проханнями багато разів звертались в міську раду письмово, виносили питання на сесію – нічого не вдавалось. Врешті вирішили зробити все самі. Збирали по 800 грн. з будинку (11 будинків). Фінансово та організаційно допоміг депутат від нашого округу Дмитро Володимирович Герман. Для вулиці довжиною більше кілометра закупили 30 LED-ламп і кабель. Встановлювали їх працівники КП «Бориславсвітло» безкоштовно – на стовпи від ліній електропередач. Це зайняло у нас місяць часу, половина якого пішла на збір коштів. Освітлення вже передали на баланс комунального підприємства».

 

Мешканці вул. Лугової результатом задоволені. Вважають, що їх комфорт та безпека коштують більше, ніж 800 грн. Тим паче, що все це не тільки для самих себе, а й для майбутнього покоління.

 

Юлія Гасій

Медіа Дрогобиччина, № 16 (46)

фото з мережі

 

***

Триває передплата “Медіа Дрогобиччини” на 2019 рік

Здійснити її можна онлайн:
Друкована газета – 70 гривень на цілий рік – ЗА ПОСИЛАННЯМ

ПДФ-версія друкованої газети – 50 гривень на рік – ЗА ПОСИЛАННЯМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *