ШКОЛА У РОЛЕВІ. ПЕРШИЙ ПОВЕРХ ПІШОВ!

 

На початку осені ЗМІ регіону та й України писали і показували єдине село Дрогобицького району, де першого вересня не почався навчальний процес – Ролів, у якому батьки не пустили дітей до дуже старої школи, вимагаючи нарешті розпочати будівництво нової. І громада таки досягла свого. З обласного бюджету виділено і надійшло на рахунок підрядника 500 тисяч гривень, за які майже вибудувано перший поверх нового навчального закладу.

Люди зраділи та відчули піднесення – нарешті, за стільки років обіцянок справа зрушила з мертвої точки. Та, як повідомляють активісти села, в кінці жовтня за кілька рядів цегли до закінчення першого поверху та встановлення перемичок на вікна і двері, гроші закінчилися, а роботи припинилися… Громада зрозуміла, що  далі доведеться боротися буквально за кожен новий транш та поверх і звернулася по допомогу до району. Люди просили виділення 200 тисяч гривень на завершення першого поверху, адже заходить зима та кінець року, а роботи вже три тижні не проводяться.

І в середині листопада на позачерговій сесії Дрогобицької районної ради, де розглядалися зміни до районного бюджету, депутати, втішені перевиконанням дохідної частини бюджету, підтримали рішення про виділення цієї суми на будівництво школи в Ролеві. Тепер справа за малим – освоїти кошти до кінця року. З нового року також планується передати функції замовника, яким наразі виступає комунальне підприємство «Технагляд» Львівської обласної ради, на районний відділ освіти, щоб легше було контролювати процес будівництва.

Іра ЦИГАН

Медіа Дрогобиччина, № 16 (46)

 

***

Триває передплата “Медіа Дрогобиччини” на 2019 рік

Здійснити її можна онлайн:
Друкована газета – 70 гривень на цілий рік – ЗА ПОСИЛАННЯМ

ПДФ-версія друкованої газети – 50 гривень на рік – ЗА ПОСИЛАННЯМ

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *