Тепло подорожчало. Вартість проїзду – наразі ні

У вівторок, 13 листопада, на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради було затверджено нові тарифи на централізоване опалення для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго».

 

Відповідно до рішення виконкому встановлено нові тарифи:
– для абонентів житлових будинків в яких влаштовано прилади обліку теплової енергії – 1988,18 грн./Гкал.;
– для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 53,83 грн. за 1 кв. м опалювальної площі за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення;
– для бюджетних установ – 2025,67 грн./Гкал.;
– для потреб релігійних організацій — 2025,67 грн./Гкал;
– для інших споживачів – 2025,67 грн./Гкал.

 

За словами керівника КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігоря Хом`яка, тарифи на послуги з централізованого опалення для категорії населення зросли на 22% через підвищення Урядом вартості природнього газу. Для бюджетних установ тариф знижено на 10% за рахунок вирівнювання ціни на природній газ Національною Комісією РЕКП. Ціна на природній газ з 1 листопада становить в межах 8400 грн/тис. куб. м.

Нові тарифи на оплату централізованого опалення у Дрогобичі набудуть чинності з 1 грудня, оскільки, як наголосив Ігор Хом`як, згідно з Законодавством України, після прийняття рішення виконавчим комітетом інформація про зміну та коригування тарифів впродовж 14 днів повинна бути висвітлена в засобах масової інформації для ознайомлення населення, інформує прес-служба Дрогобицької міськради.

 

Разом з тим, виконком не підтримав рішення про здорожчання вартості проїзду в міському громадському транспорті до 5 гривень за проїзд. Наразі ціна проїзду залишається в розмірі 4 гривні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *