Головного лікаря визначить конкурс. Прийом заявок на вакансію триває

Виконком Дрогобицької міської ради проводить конкурс на заміщення вакантної посади Головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради».

Основні вимоги до кандидатів: повна вища освіта (магістр, спеціаліст) відповідного напрямку підготовки “Медицина”, документ про підвищення кваліфікації ( курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо), сертифікати лікаря – спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з основ спеціальності, стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше п’яти років, спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» (за наявності), стажування в органах управління вищого рівня (за наявності), вільно володіє українською мовою.
До конкурсної комісії надають наступні документи:
– заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками;
– заяву на ім’я голови конкурсної комісії;
– копії документів про освіту; науковий ступінь, вчене звання, спеціалізацію, підвищення кваліфікації;
– ксерокопію першої та другої сторінок паспорта громадянина України та сторінок, де зазначаються відомості про місце реєстрації кандидата , або документа, що надається громадянинові України у зв’язку з втратою паспорта;
– копію ідентифікаційного податкового номеру (за наявності);
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
– копію трудової книжки;
– заяву з наданням згоди на обробку її персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– довідку про стан здоров’я;
– одну фотокартку розміром 4 х 6 см;
– оригінальну концепцію розвитку та функціонування комунального некомерційного підприємства закладів охорони здоров’я м.м. Дрогобича та Стебника у короткотерміновій та довгостроковій перспективі.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов праці надається відділом кадрів додатково.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 32. тел. 37168.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *