Прочитайте, якщо ви “купили” ділянку на вулиці Парковій

Вулиця Паркова скоро, напевно, стане престижним місцем у Дрогобичі.

Якщо, звичайно, підрядники за ваші гроші зроблять вам роботу якісно.

 

Так, ще в березні відбувся тендер на об’єкті “Будівництво інженерно-транспортної інфраструктури будинків котеджного типу на вул. Парковій в м. Дрогобичі”. Заявлена вартість робіт складала 19 млн 190 тис.грн.

Торги між собою розіграли вже майже рідні і давно відомі у Дрогобичі ТОВ ПКМ-121 та ТОВ “Теркомбуд”. “ПКМ-121” запропонував ціну 19 млн 146 тис.грн і переміг.

Коротко нагадаємо:

Тернопільське ТОВ “Теркомбуд” – фірма зі статутним капіталом в 1 тис.грн., яка займалась ремонтом вулиці Грушевського в Дрогобичі; фірма, яка запропонувавши найдорожчу ціну, отримала підряд на ремонт вулиці Чорновола

ТОВ “ПКМ-121” (з Тернопільської області)  – фірма зі статутним капіталом в 1 тис.грн, яка мала проводити роботи із реконструкції Броницького сміттєзвалища, навіть отримала наперед за це кошти, але “не зрослось”

Більше про це – у матеріалі “Наші гроші.Львів”

 

А 20 серпня стартував аукціон на об’єкті “Будівництво дороги від вул. П. Орлика до вул. Паркової в м. Дрогобич, Львівської області”. Заявлена вартість робіт – 3 млн 389 тис.грн.

У торгах взяли участь дві фірми: ТОВ “ПКМ-121” та ТОВ “СБМУ-124”. Запропонувавши ціну в розмірі 3 млн 224 тис.грн  перемогло ТОВ “СБМУ-124”.

З сервісу YouControl дізнаємося, що і в цієї фірми розмір статутного капіталу складає 1 тис.грн. Фірма створена усього півроку тому – у лютому 2018 р. Зареєстрована в м.Львів, засновник і керівник – Антон Гнатів з Івано-Франківська.

Інформації в мережі про цю людину практично нема. Однак в Фб за пошуком імені\прізвища ми знайшли цікаву людину. Молодий Антон Гнатів. Живе в Івано-Франківську. Працює в “ПКМ-121”.

Чи це одна і та ж людина? Наразі не відомо.

Чи , бува, не розіграли за ваші гроші тендер між собою “свої” ж?

 

 

…Нагадаємо, земельні ділянки на вул.Парковій у Дрогобичі виділялися за умови укладання договору  з проектування та забудови інженерно – транспортної інфраструктури індивідуальної забудови кварталу з КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В. Бохонок). Вартість проектування та будівництва інженерно – транспортної інфраструктури, згідно з рішенням міської ради від 20.10.2017 р. № 905 «Про будівництво інженерно-транспортної інфраструктури будинків котеджного типу по вул. Парковій в м. Дрогобичі», та відповідно до розробленої проектно – кошторисної документації на забудову інженерних мереж у кварталах, для однієї земельної ділянки в кварталі на вул. Парковій становить 318 516,15 грн.

Загалом тут передбачено квартал з 67 земельних ділянок.

Таке виділення відбувається на основі Положення положення «Про порядок виділення громадянам земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва» від жовтня 2017 року.

Нагадаємо також, що місцеві активісти намагались оскаржити це положення. Вони переконані, що документ прийнято з порушенням земельного законодавства. Зокрема,  ст. 118 Земельного кодексу України про «Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами» та ін.

 

 

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *