Бояться, щоб не сталося як у сусідів! У Трускавці занепокоєні, щоб місту  не підвищили ціну на вивезення сміття…

Цього літа в курортному Трускавці оголошуватимуть новий конкурс для пошуку фірм, які забезпечуватимуть вивезення сміття з оздоровниці. Такий процес зумовлений тим, що дія підписаного договору зі стрийською фірмою «Комунальник плюс», яка наразі займається вивезенням з оздоровниці  твердих побутових відходів, завершується.

Однак за словами більшості депутатів Трускавецької міської ради, які виступили на одному з останніх позачергових сесійних засідань оздоровниці, є побоювання, щоб Трускавцю стрияни не заявили про нові тарифи на свої послуги. Оскільки буквально кілька тижнів тому в Дрогобичі ухвалили рішення, що вивіз сміття з міста для мешканців здорожчає на 275% та становитиме кругленьку суму.

Як переконують посадовці курортного міста, претензій до фірми, яка наразі займається вивозом сміття із курорту – не мають. Чого не скажеш про їхнього попередника, львівську фірму ДВ «Еко-світ». Минулого літа у розпал туристичного сезону курорт зіштовхнувся із серйозною проблемою: Борислав категорично відмовився приймати трускавецьке сміття, оскільки переконував, що до їхнього сміттєзвалища часто під виглядом трускавецьких нечистот возили і львівські відходи. Тож кілька тижнів місто переживало серйозний сміттєвий колапс, потопаючи у нечистотах. Відтак посадовці достроково розірвали договір із львівською фірмою, до якої мали ряд суттєвих зауважень стосовно якості вивозу сміття з міста та його періодичності, а також утримання сміттєвих майданчиків у житлових районах Трускавця. Новим переможцем у конкурсі  була оголошена стрийська фірма «Комунальник плюс», із якою договір на вивіз ТПВ з курорту склали на рік часу і який збігає вже незабаром.

 Додамо, місто-сусід Трускавця Дрогобич останні півроку переживає напружену сміттєву ситуацію. Брониця відмовилася приймати дрогобицьке сміття, активісти Миколаєва теж блокували дорогу дрогобичанам до свого сміттєзвалища, аналогічно невтішною є ситуація із іншими найближчими звалищами. Тож нині місто активно шукає, куди ж вивозити свої нечистоти.

 

Ірина Романова

Медіа Дрогобиччина, № 12 (42)

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *