Ви платите, а хтось краде: несанкціоноване водопостачання виявлено у Східниці

30 травня у Східниці під час обстеження об’єктів будівництва на двох із них було встановлено факт необлікованого водоспоживання. Йдеться про торговий центр на вул. Золота Баня, 7 (замовник – ТзОВ «Торговий Дім-Хліб Прикарпаття») та сусідній з ним будинок (паспорт об’єкта будівництва – відсутній).

 

На місце виявлення прибули працівники Бориславського відділення поліції. На власника «Торгового дому» складено протокол. Особу власника сусіднього будинку буде встановлено в рамках розслідування. Із неофіційних джерел стало відомо, що ним є родич одного бориславського високопосадовця.

 

Будівельники об’єкту на вул. Золота Баня (ген. підрядник ПП «Анміра») стверджують, що ще минулого року звертались до “Водоканалу” та власника будівництва з пропозицією встановлення лічильників. Користувались безобліковою водою, з їх слів, «з дозволу власника». Відомо, що для приготування 1 м. куб. бетону потрібно 400-500 л. води. На об’єкті “Торгового Дому” видно, що залито 40 паль по 0,5 куба кожна. Безпаспортний об’єкт – також вражаючих масштабів.

 

Директор ТзОВ «Техноспецнагляд», основним завданням якого є виявлення крадіжок води, Олег Дергун каже, що за даними лічильника, втрати води в Східниці сягають до 70 %. Він зазначає, що це теж є причиною високих тарифів на воду для бориславських мешканців – фактично, вони платять за воду, яку хтось краде

 

Юлія Гасій, Олег Смук

 

 

Відео

частина 1

частина 2

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *