Трускавчанка та дрогобичанка увійшли до фіналу конкурсу краси у Канаді

Вже у липні в Торонто обиратимуть найкрасивішу українку в конкурсі краси, грації та ерудиції «Міс українська Канада-2018». Цьогоріч за місце у фіналі боролися близько 80 дівчат з усієї Канади, однак на фінішну пряму вийшли лише 17 талановитих та неймовірних  українок з Альберти, Манітоби, Британської Колумбії, Онтаріо та Саскачевану. 

Приємною новиною є те, що серед цьогорічних фіналісток престижного конкурсу є наші землячки Наталія Яцина та Юлія Щербан, родинне коріння яких – з Трускавця й Дрогобича. Про це повідомляє канадський медіа-ресурс «Разом». Як з’ясувалося, Наталія Яцина – племінниця трускавчанина Ігора Паньківа, у місті-курорті народилася і виросла її мати Оксана. Сама ж дівчина вперше побачила світ у Північній Африці, з якої ще малою іммігрувала з батьками до Канади. Наталія має багато талантів і хобі: займається музикою і співом, танцями, вишивкою та фотографією, подорожує світом. А ще Наталія  – акторка, нещодавно вона переїхала до Нової Зеландії, де грає в театрі і готується до фіналу конкурсу «Міс українська Канада». Дівчина постійно вболіває за долю України. Навчаючись в American Academy of Dramatic Arts Conservatory в Лос-Анжелесі, брала активну участь у заходах, організованих «Євромайдан Лос-Анжелес». Участь у конкурсі краси для неї – це знайомство з цікавими людьми, практика української мови та можливість розповісти світові історію України.

Окрім талановитої трускавчанки за перемогу у конкурсі змагатиметься і дрогобичанка Юлія Щербан. Активна і життєрадісна Юлія приїхала до Канади у 6-річному віці. З дитинства професійно займається фігурним катанням, переможниця багатьох змагань. Серед її спортивних досягнень – престижна нагорода від Фундації фігурного катання Альберти «Quadruple Gold Achievement Award 2017». Юлія разом з друзями заснувала благодійний проект «The Beba Project», який допомагає збирати пожертви для місцевого продовольчого банку (Food bank). Для неї участь у конкурсі краси – змога продемонструвати унікальність української культури в багатокультурному середовищі Канади і своїм прикладом надихнути молодь до активної участі в житті української спільноти.

Вболіватимемо за наших талановитих землячок! Бажаємо їм перемоги і нових звершень! Яскраве фінальне шоу «Міс Українська Канада» відбудеться 15 липня у Торонто, а стежити за ним можна на сервісі www.missukrainiancanada.com.

Зазначимо, що «Міс українська Канада» – це сучасний молодіжний культурний проект, який має нетиповий для конкурсу краси формат – він більш  наближений  до талант-шоу. За правилами конкурсу, участь у ньому можуть взяти молоді дівчата та жінки українського походження віком від 18 до 30 років, які проживають у Канаді. Відбір до змагань відбувається не тільки за зовнішністю чи модельними параметрами, хоча і вони важливі. Особливу увагу організатори приділяють  яскравій індивідуальності, харизмі, таланту, особливим досягненням (академічні, професійні, творчі, спортивні тощо) учасниць, а також їхній активній життєвій  волонтерській позиції. Головним ж критерієм усіх конкурсанток є любов до України, а також бажання і спроможність розповісти світу про сучасну українську культуру.

Наталя Зелена

Медіа Дрогобиччина №8 (38) від 27 квітня – 10 травня

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *