Сміттєпереробний “збудує” … Бахматюк? /документ/

Цікавий документ потрапив до рук нашим журналістам. А саме – Протокол наради робочої групи щодо створення підприємства зі збору, сортування та утилізації ТПВ у Дрогобицькому районі від 30.03.2018.

Потужність підприємства в розрізі обсягів приймання і переробки ТПВ планується, згідно з документом, в розмірі 1500 тонн на добу.

Якщо коротко: ТзОВ «Зорема Вест», дрогобицьке КП “КМГ “та ПП «Українська карбонова консалтингова агенція» мають намір створити спільне підприємство, яке з кінця травня має зайнятися вивозом сміття у регіоні.

Частка КМГ планується у розмірі  35%

Частка «Зореми Вест» – 50%

Частка ПП «Українська карбонова консалтингова агенція» – 15%

З CEO ЮКонтрол вдалося з’ясувати, що засновником фірми із Калуша є ТзОВ «ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ “ЄВРОАВТОГАЗ” . Також “Євроавтогаз” є засновником ТзОВ «Софія» – спільно з п. Голубовським Л.З. Тепер увага на Протокол – там зазначене місця для підпису від імені «Зореми Вест» людини з таким же іменем прізвищем.

«Зорема Вест» має у власності 93% акцій ПАТ «Полімінерал».

Кінцевим бенефеціарним власником  «Зореми Вест» виступає Бахматюк Олег.

Отже, ймовірно, Бахматюк Олег причетний також до калуської «Української карбонової консалтингової агенції» (через особу Любомира Голубовського).

… Жодного іноземного капіталу. Підприємтсво, де 50, а то й 65% – у руках «людей Бахматюка»

 

Карстові  провалля нікого нічого не навчили?

«Спільне підприємство» «ЕКО-КМГ» нікого нічого не навчило?

 

Навряд чи хтось щось будуватиме. Є побоювання, що сміття звозитимуть на «Полімінерал» і десь там складуватимуть: вторсировину на продаж, а відходи – палитимуть і скидатимуть у пустоти рудника №2.

 

«Ми не пустимо, бо завалять сміття під землю у порожнечі, а це отрута для води, землі і т.д. для усього регіону. Дрогобич  і Трускавець-не вийняток. А при техногенному землетрусі ніхто й розбиратись не буде. Це ж 25 років!!!

Підземні води як артерії- усю заразу рознесуть по навколишніх містах і селах!» – такі емоції у стебничан, котрі довідалися про Протокол і наміри разом із нами.

А ваша думка – яка?

Документ – вашій увазі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *