Все, що не робиться – на краще!

Нещодавно у Стебнику відкрився розважальний центр “Кукусік і Бабасік”. Реалізувався цей проект за допомогою державної програми “Рука допомоги”. Про шлях від мрії до реалізації говоримо із Олександрою Сутуліною.

Історія пані Олександри розпочалася із окупації Луганська, бо, власне, її сім’я має статус внутрішньо переміщених осіб. Саме війна стала стартовою точкою в новій, дещо незвичній історії, проте вже без страху та обстрілів… До західної України пані Олександра приїхала у липні 2014 року, забравши з собою дітей.

– Просидівши у підвалі близько тижня, ми зрозуміли, що так жити не можна. Неможливо дивитися на переляканих дітей і не розуміти, чи буде завтра. Тому слідом за дочкою й ми сюди приїхали, – розповідає матір Олександри.

– Звичайно, було страшно – каже засновниця центру. – Та залишатися там ще страшніше. Згодом приїхав чоловік, а потім тут облаштувались і батьки.  

Ідея створення дитячого розважального центру виникла ще кілька років тому, коли мої діти підростали і ми почали відвідувати такі заклади ще у Луганську. Я взяла собі на озброєння цікаві ідеї, врахувала недоліки, які бачила в роботі. Я бачила як цікаво дітям і розуміла, що це досить прибутковий бізнес. Добре себе почуваю в цій сфері, бо люблю дітей і це мені близьке. Я неодноразово зверталася у різні програми зі своїм бізнес-планом, але підтримки не знайшла. У Стебницькому міському центрі зайнятості розповіли мені про цю програму. Щоправда, я досить скептично була налаштована, але мене підтримували і всіляко сприяли. Я пройшла навчання і спробувала себе у цій справі. Фінансування проводить міжнародний банк, який займається підтримкою малого бізнесу. Варто зазначити, що відбувається жорсткий контроль використання коштів. Але перші кроки зроблені. Звичайно, ще не все так ідеально як би хотілося, але маю надію, що нам все вдасться. У планах на майбутнє – проводити різноманітні майстер-класи, тематичні вечірки та інші цікаві заходи. Хочу сказати, що варто пробувати і брати участь у таких проектах, бо це, насамперед, інвестиція у майбутнє, а у моєму випадку – втілення мрії!

Олеся Німеровська

Медіа Дрогобиччина №7 (37) від 13 – 27 квітня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *