ДЕЯКІ МАРШРУТИ В РАЙОНІ ТАКИ ПЛАНУЮТЬ СКОРОТИТИ

На сьогодні маршрутно-транспортна мережа Дрогобицького району є найбільшою в області. Станом на 17 березня цього року на 47 сільських рад і 76 населених пунктів району діяв 81 маршрут, на якому здійснювали перевезення 157 транспортних засобів.  

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації називає таку картину непотрібною розкішшю і наполегливо рекомендує оптимізувати маршрути на Дрогобиччині. Та й перевізники скаржаться, що часто перевозять…повітря. Існує також проблема з браком водіїв.

В секторі з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури Дрогобицької райдержадміністрації нас запевнили, що скорочення маршрутів буде проводитись дуже продумано, щоб не допустити здорожчання проїзду та не створити незручностей пасажирам – мешканцям району і особливо віддалених гірських сіл.

Найвіддаленіші села району і надалі матимуть сполучення з Дрогобичем, як от маршрут Дрогобич-Майдан. А скоротити, «закільцювати» на Борислав, а не на Дрогобич планується проміжні маршрути з сіл Рибник, Старий Кропивник, Новий Кропивник, Залокоть, Опака. Тобто буде маршрут Рибник-Борислав, а не Рибник-Дрогобич.  До села Винники курсуватиме лише один автобус, замість двох.

Але ці пропозиції будуть затверджені лише після погодження з громадами сіл, проходження профільної депутатської комісії з питань транспорту райради та рішення сесії Дрогобицької районної ради.

На сьогодні кількість маршрутів вже скорочено до 77. Оптимізовано маршрут Дрогобич-Рихтичі – його продовжено до села Залужани. Тобто замість двох маршрутів Дрогобич-Рихтичі і Дрогобич-Залужани, тепер є один – Дрогобич-Рихтичі-Залужани. Держслужбовці запевняють, що люди задоволені такою оптимізацією, бо автобус тепер їздить частіше.

Також донедавна було два окремих маршрути Дрогобич-Воля Якубова і Дрогобич-Добрівляни. Тепер зробили один  – Дрогобич-Воля Якубова-Добрівляни.

Не знайшлося охочого перевізника на маршрут Дрогобич-Биків, тож маршрут Дрогобич-Верхній Дорожів через Грушів буде продовжено до села Биків.

Та зрештою, дорогі мешканці району, пишіть свої відгуки і коментарі, як вам насправді такі нововведення?

Медіа Дрогобиччина №6 (36) від 30 березня

Іра ЦИГАН

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *