Заблокована Брониця змушує шукати альтернативу з вивозом сміття

На засіданні 29-ї сесії Стебницької міської ради депутат Михайло Кішко виніс на розгляд звернення про створення комісії щодо вивчення умов використання приміщення у м. Стебник на вул. Дрогобицькій, 61А.

Ця комісія має складатися з представників виконавчого комітету СМР, депутатів, представників держпродслужби, пожежної інспекції, відділу освіти ДМР та громадськості. Завданнями є виготовити паспорт санітарної очистки міста та винести її на розгляд сесії, виготовити паспорт приміщення та передати його на баланс виконавчого комітету СМР, а опісля надати рекомендації щодо його використання.  

Також пан Михайло звернув увагу на те, що на сьогодні склалася надзвичайно важка ситуація із вивезенням твердих побутових відходів. Адже з 10 лютого сміттєзвалище у Брониці заблоковане і доки триватиме така ситуація невідомо.

22 січня підприємцем Карпяком був надісланий лист на ім’я міського голови П. Старосольського про надання приміщення колишнього овочесховища підприємству (вул. Дрогобицька, 61А) в оренду. У листі підприємець просить використовувати це приміщення під сміттєсортувальну лінію, щоб мати тимчасовий резерв для вирішення проблеми. Така станція дасть можливість сортувати сміття і як результат  зменшити ту його кількість, яка вивозиться. Якщо це вдасться, то є можливість домовитися про вивіз сміття у Борислав чи Стрий. Наразі там відмовляються приймати відходи. Дрогобич у цьому питанні розводить руками, незважаючи на те, що у Стебника є укладений договір із дрогобицьким комунальним підприємством “Комбінат міського господарства.

Отож, щоб зберегти місто і надалі чистим та підтримувати регулярний вивіз сміття варто шукати альтернативні шляхи вирішення проблеми. Наразі підприємство вчасно вивозить відходи і місто залишається чистим, але очевидно, що довго так продовжуватись не може. Будемо сподіватись, сміттєвого колапсу все ж не трапиться…

Медіа Дрогобиччина №5 (35) від 16 березня

Олеся Німеровська

Фото театр КАНТ, Борислав

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *