Дрогобичани розповіли, за що люблять своє місто

Акція “Я ❤️ своє місто за…” відбулась 14 лютого з 14.00 – 15.00  на площі Ринок. Організатори акції Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада».

Мета акції була дізнатися думку громадян, за що саме вони люблять своє місто, і що вони хотіли б змінити на краще. А також познайомити громадян із новим інструментом комунікації з владою та вирішенням проблем – публічними консультаціями.

Дрогобичани записували на маленьких сердечках, за що вони люблять своє місто і закріплювали їх на фліпчарті. Налаштувавшись на позитивний лад мешканці згадали, що ми любимо своє місто “за те, що зробило нас тими ким ми є”, “за те, що тут живуть хороші люди”, “за активних громадян”, “за прогресивну талановиту молодь”, “за те, що тут є можливість розвивати себе і є багато розваг”, “за плакучі верби”, “за історію”, “за багатокультурність”, “за вузенькі вулички і неймовірну архітектуру”, “за неповторну атмосферу”, “за те, що тут зустріли своїх коханих”. Також пролунали побажання успішного розвитку. Організатори акції надіються, що цей потік позитиву надихнув не тільки їх, але й мешканців на активну позицію, а також  на бажання впливати на розвиток міста.

Комунікаційний координатор Олена Юркевич познайомила учасників акції з проектом “Задай курс владі”. Під час дійства громадяни дізналися про публічні консультації, зокрема про інструмент «Ваша Думка», який розроблений з метою створення умов для діалогу між громадянами й тими, хто приймає рішення.

Акція проводилася паралельно в 26 містах у всіх куточках країни.

В акції могли взяти участь всі охочі.

Організатори висловлюють подяку за підтримку  Туристично-інформаційному центру м. Дрогобича, де тепер і зберігається плакат з побажаннями мешканців міста. Також подяка Відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту за надання фліпчарту для проведення акції. Подяка за фото та допомогу в проведенні акції Маша Тяжкун.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка».   .

Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *