«Bukovytsia OPEN – 2018»

Першого та другого лютого в Бориславі відбувалися щорічні відкриті дитячі міжнародні змагання зі слалому «Bukovytsia OPEN – 2018» для юнаків та дівчат віком від 14 до 16 років на гірськолижному комплексі “Буковиця”.

До участі зголосилися близько 80 учасників із п’яти країн – України, Білорусії, Польщі, Литви і Латвії. Другого лютого відбулося оголошення результатів та нагородження переможців

В командному заліку за результатами двох днів перемогла збірна України, друге місце посіла збірна Литви, третє – Латвія, четверте ж розділили Польща та Білорусія, оскільки ці країни набрали однакову кількість балів. Змагання відбувалися під егідою Федерації Лижного Спорту України та входили до календаря FIS. Варто зазначити, що це є престижним здобутком для нашого регіону.

Турнір на трасах гірськолижного комплексу «Буковиця» відбувається не вперше. Минулоріч участь брали команди з України, Словаччини та Польщі. Цього ж року учасників з-за кордону було значно більше, а отже, рівень конкуренції був у декілька разів вищим, а змагання – цікавішими.