Як атовець місяць на бинти і гіпс чекав…

 

24 січня врешті проведуть операцію атовцеві з Борислава Михайлу Москальському. Ще 15 грудня його побив 23-річний відвідувач одного з магазинів у Попелях, в результаті чого у Михайла розбита колінна чашечка. Зі слів потерпілого, хлопець був напідпитку. Варто зазначити, що постраждалий належить до малозабезпеченої верстви населення, а тому очікував, що кошти на проведення операції йому надасть винуватець інциденту. Натомість отримав від кривдника лише кілька знеболюючих таблеток. Хлопець вимагав, щоб потерпілий спершу забрав заяву з Дрогобицького відділу поліції. Казав, що «не має таких грошей». Мати хлопця також не поспішала допомогти п. Михайлу. Пролежавши в травматологічному відділенні Бориславської центральної міської лікарні три тижні без жодного хірургічного втручання, п. Михайло звідти був виписаний. Далі були поїздки в поліцію, слідчий експеримент, оприлюднення та широке поширення інформації про цей випадок в мережі facebook. Останні фактори, мабуть, повпливали на позицію винуватців, і вони погодились оплатити операцію.

Лікуючий лікар Кондратюк А.А., який завтра проводитиме операцію, відмовився назвати її вартість, оскільки «у кожній аптеці можуть бути різні ціни». Сказав лише, що необхідні гіпс, бинти, марля і спирт. Отже, приблизна сума 500 грн. та анестезія. Зі слів п. Кондратюка, лікарня цими медичними препаратами не забезпечена.

Цікаво, що коли до нас звернулись активісти з проханням допомогти у висвітленні інформації, вони вказували дещо інші суми, які відмовлявся платити винуватець. З їхніх слів, операція, на яку чекав п. Михайло, мала коштувати 2 тис. грн., а через три тижні очікування зросла до кількох десятків тисяч, у зв’язку з ускладненням травми.

Юлія Гасій

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *