До бою курантів прозвітує лише Сікора, інші керівники – аж після пампухів

Добігає кінця 2017 рік.
Рік перемог і поразок.
Рік, про роботу в якому мали б прозвітувати перед вами ваші міські голови.
Однак, можете спокійно святкувати, готуватись до Миколая і Нового року, їсти кутю і пампухи на Різдво – найближчим часом таких звітів практично не планується.
Ми запитали у керівників регіону, коли вони звітуватимуть перед вами, своїми громадами, – і ось, що отримали у відповідь.

Дрогобич

Станом на 17 листопада про дату звіту міського голови у міській раді повідомити не змогли, оскільки голова перебував у відпустці, а рішення про дату звіту ще не було прийняте.

Звіт за 2016 рік міський голова Дрогобича Тарас Кучма представив 2 лютого 2017 року в сесійній залі ДМР (пригадуєте, тоді ще в Ратуші перебувало багато молодих хлопців з різних міст, і Лідію Надкерничну облили зеленкою).

Борислав

Точної дати оголошення звіту за 2017 рік у Бориславській міській раді назвати не змогли, оскільки  вона теж ще не визначена.

Звіт міського голови Борислава Ігоря Яворського за 2016 рік був зачитаний під час засідання 22 сесії міської ради 26 січня 2017 року. Повний текст звіту розміщено на офіційному сайті народного часопису «Нафтовик Борислава» . Звітування перед мешканцями «наживо» не відбувалось.

Трускавець

“Дата та місце проведення звіту міського голови за 2017 рік уточнюється та буде повідомлена на офіційному сайті Трускавецької міської ради”, – повідомили в ТМР. Тобто, дата теж невідома.

Звіт міського голови Трускавця Андрія Кульчинського за 2016 рік відбувся перед територіальною громадою 3 лютого 2017 року.

Дрогобицький район

Невідома дата звіту за 2017 рік й у Дрогобицькій РДА.

За роботу у 2016 році Володимир Шутко, згідно із відповіддю на інформаційний запит, прозвітував 1 лютого в сесійній залі Дрогобицької районної ради перед громадськістю та 16 березня 2017 р. – перед депутатським корпусом.

Окремої уваги заслуговує відповідь Дрогобицької районної ради. На запитання: «Коли саме відбудеться звіт?» ми отримали відповідь: «Повідомляємо вам, що, відповідно до затвердженого Плану роботи Дрогобицької районної ради на 2017 рік, питання звіту голови Дрогобицької районної ради за 2017 рік включено в порядок денний роботи чергової грудневої сесії районної ради. Про дату її проведення буде проінформовано в засобах масової інформації та на офіційному сайті Дрогобицької районної ради». Тобто голова районної ради, найімовірніше, у 2017 році таки прозвітує про свою роботу. Але коли саме це станеться – наразі не відомо. Мабуть, десь ближче до бою курантів.

За 2016 рік голова райради Михайло Сікора звітував 26 грудня 2016 року на сесії районної ради.

А ось Стебник, порушивши ЗУ «Про доступ до публічної інформації», відповіді на запит щодо звітування не надав. Тож, що планує Стебницька міська рада та чи планується там звіт взагалі, – невідомо.

Нагадаємо, раз на рік міські голови та депутати мають звітувати перед вами про свою роботу. Цього  вимагає закон.

Чинні ради були обрані 25 жовтня 2015 року. Отже, наприкінці жовтня збіг другий рік їх діяльності – тож час їм прийти до вас і розповісти про свою роботу та її результати.

Марія Кульчицька, Медіа Дрогобиччина №15 (29) від 08 грудня

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *