Нам – 50, і нас – 15 000 тисяч

24 листопада у Народному домі Стебника відбулося святкування ювілею Стебницького професійного ліцею. Ліцеїсти та викладачі зустрічали гостей теплими словами. Святкову атмосферу доповнювали композиції, які презентували професії, що здобуваються у ліцеї. У фойє Народного дому гості, випускники та пересічні стебничани фотографувалися, переглядали світлини на стендах, які демонстрували 50-річну історію навчального закладу, писали свої відгуки у Книзі спогадів та побажань. Пригадати було що, адже Стебницький професійний ліцей колись готував спеціалістів для тоді ще діючого Стебницького калійного заводу. Протягом 50-ти років ліцей здійснював підготовку спеціалістів для 35 різних спеціальностей і досі готує фахівців своєї справи.

Свято традиційно розпочалося зі слів благословення духовенства міста. Також було запрошено чимало гостей: усі колишні керівники ліцею, міський голова Стебника Петро Старосольський, методист Львівського навчально-методичного центру Ольга Лешко, директори ліцеїв із Дрогобича, Стрия та Меденич, представники освіти та бізнесу. Усі гості вітали колектив ліцею з поважним Днем народження та бажали один одному зустрічі на столітньому ювілеї. Чимало вітань та побажань пролунало цього дня зі сцени – на адресу ліцеїстів, учителів, колишніх директорів. Багатьом з них були вручені грамоти, подяки, подарунки, нагороди. Марія Кутереба – перша випускниця ліцею 1969 року – тепло згадувала про свої навчальні роки та наголошувала на тому, що професійні навички, здобуті тут, є безцінними. Також жінка запевнила, що професійно-технічна освіта – вкрай необхідна, тож сьогодні варто підвищувати її престиж.

У концертній програмі взяли участь учні, випускники та майстри ліцею. Своїм мистецтвом захоплювали артистки циркової студії “Вікторія” і вокальний дует Олени Частнікової та Ольги Жерченко.

Продовжувалося святкування ювілею вже у стінах ліцею – за смачним фуршетом та  спілкуванням учителів, випускників та гостей свята.

Олеся Німеровська, Медіа Дрогобиччина №15 (29) від 08 грудня 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *