Школярка з Дрогобиччини – призер VIІI Всеукраїнського біологічного форуму

  •  
  •  
  •  
  •  
VIІI Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» виявився фартовим для юної дослідниці з Попелівського НВК Сопотницької Анастасії, яка привезла ІІІ місце для Львівщини та Дрогобиччини.

 

1-3 листопада 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у м. Києві, пройшов ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Участь у конкурсі брали учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, студенти вищих навчальних закладів всіх областей України, які мали досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук. Очний етап проходив у вигляді публічного портерного (стендового) захисту авторських проектів

У фіналі було представлено 164 наукових проекти (159 учасників).

 

Львівщину представляла делегація з чотирьох учасників, серед яких була учениця 10 класу Попелівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Сопотницька Анастасія. Вона захищала науково-дослідницький проект на тему: «Іспанські слимаки», керівником якого є вчитель біології та екології Тупичак Віра Любомирівна. Школярка з Дрогобиччини привезла на конкурс слимака та перед членами журі і всіма присутніми наочно подемонструвала один із методів боротьби з ним. Всі були вражені від побаченого. Гарна робота принесла свої плоди. Юна дослідниця привезла на Львівщину призове ІІІ місце у категорії зоологія. Крім призового місця школярка отримала найбільшу кількість голосів незалежного журі (учасники та керівники делегацій) та була вдруге відзначена на конкурсі. Учениця гідно представила Львівщину, Дрогобиччину та свою школу.

VoxConnector спеціально для “Медіа Дрогобиччина”

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *