У капелюшках і вишуканих сукнях на ровері

У нашому місті, завдяки громадській організації «Вело Дрогобич», вельми стрімко  розвивається велокультура. Якщо ще три роки тому перехожі не надто прихильно сприймали велосипедистів у місті, то тепер уже їздити на двоколісному “коні”  вважається  трендовим і  стильним…

У неділю 23 липня Дрогобич зміг побачити  безліч  красивих  жінок-наколесниць.

«Леді на Велосипеді» –  ще одна гарна акція від ГО «Вело Дрогобич», здійснена задля  популяризації  прогулянок містом на ровері. Цього  разу організатори присвятили подію жіноцтву Дрогобича.

“Наша мотивація насправді дуже проста. Ми бачимо досвід інших українських міст, де такі заходи уже стали традиційними. Передовсім,  це – красиво. Як молода громадська організація, ми прагнемо до новацій, зокрема – залучати якомога більше жінок та дівчат до різноманітних акцій та імпрез у місті, бо чомусь до подібного пріоритетно звикли долучатися лише чоловіки. І якщо, наприклад,  жінки старшого віку замислюються над тим, чи варто сідати на ровер і їхати, однозначно скажу: варто! Треба робити те, що тобі подобається. Слід позбуватись і власних комплексів, і усталених стереотипів. Саме ровер позбавляє нас цього. Тому метою акції було ще й своєрідне об‘єднання сміливих дрогобичанок. Щоб вони цікаво провели час і збагнули: велосипед  – це круто» – розповідає голова ГО «Вело Дрогобич» Леся Лех.

Тієї погожої неділі  близько сотні гарних дівчат та жінок зібралися на площі біля пам’ятника Юрію Дрогобичу й разом проїхалися  головними вулицями міста. Кожна з наколесниць була чарівною та особливою. Після велопрогулянки всі охочі могли сфотографуватися з учасницями велопараду  на тлі  фотозони, яку самі організатори також створили спеціально для  заходу.

До акції також долучилась ініціатива «Родовід»,  котра  стильно та оригінально прикрасила ровери усіх учасниць спацеру  «Леді на Велосипеді».

Єва  РАЙСЬКА, Медіа Дрогобиччина №7 (21) від 04 серпня

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *