Ветерани АТО – влада: початок діалогу?

Днями у дрогобицькій Ратуші відбулась зустріч міського та районного осередку громадської організації «Всеукраїнський Союз ветеранів АТО» із керівництвом міста. Приводом для події стала чимала кількість питань, зокрема і земельних, до очільників міста та району. Присутніми в залі були також помічники народного депутата України Богдана Матківського, заступник міського голови Ігор Герман , секретар ради Олег Хрущ, голова земельної комісії Олег Балог, керівник відділу приватизації Ростислав Росоха та представники райдержадміністрації.

Військовослужбовці одразу наголосили: головна мета зустрічі – налагодження діалогу між владою міста та АТОвцями, а відтак – продовження співпраці.

Серед питань, що лунали  на адресу мера Тараса Кучми та його оточення, були, зокрема, питання виділення земельних ділянок учасникам АТО та обговорення роботи земельної комісії, якою військові вкрай незадоволені. Кажуть, розгляд їхніх питань постійно відкладають, затягують, тому складається враження, що комісія працює не достатньо прозоро.

Олег Балог, голова комісії, виступив за зміну її складу, тож найближча сесія міської ради повинна за це проголосувати та включити представників АТО.

Військових також цікавило скільки земельних ділянок було виділено під час каденції міського голови Тараса Кучми, скільки землі продали з аукціонів, та скільки ділянок отримали мешканці міста та представники АТО.

Міський голова визнав роботу комісії незадовільною й наголосив, що його особистою головною помилкою була позиція «не вникати»  в земельні питання міста. Проте зараз все змінилося: жодну земельну ділянку в Дрогобичі не буде надано  в користування без відома міського голови. Позиція влади- 50 відсотків  землі в місті мають отримувати учасники АТО, решту- мешканці міста.

Поновлений на посаді керівник відділу приватизації Ростислав Росоха, до якого  у військових також були питання прозорості його роботи при попередній каденції, пообіцяв найближчим часом розробити нові земельні проекти для учасників АТО.

Роксолана Буяк, Медіа Дрогобиччина №4 (18) від 23 червня

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *