Місто шарму, солі і історії розкаже про свої Таємниці

–              Львів?

–              Вау!

–              Прага?

–              Вау!

–              Амстердам чи Відень?

–              Вау!

 –              Дрогобич?

–              Який Дрогобич, ви «в сосну вдарились»? Нащо нам ваш райцентр?

Десь отак дотепер міг би виглядати діалог в турагенції, яка пропонує клієнтам відвідати цікаві місця і насититись новими враженнями.

В принципі, він звучати так же може і зараз, але за умови, що ви не знаєте, наприклад, про те, що у цьому місті – найдавніше в Європі діюче солеварне підприємство, найбільша у Східній Галичині Хоральна Синагога, перлина спадщини ЮНЕСКО – церква св. Юра; що тут вуличками спацерували і творили сучасність Юрій Котермак (ректор Болонського університету), Іван Франко чи Бруно Шульц, або ж – якщо не чули про «Таємниці Дрогобицької Ратуші».

–              А «Таємниці Дрогобицької Ратуші» – це що?

–              Це неймовірні, емоційні нічні екскурсії на вежу дрогобицької ратуші і її підвалами-в’язницями та вуличками з давньою історією – якими століттями   шпацирували українці, німці, поляки, євреї, і кого-лишень там не було!

«Таємниці Дрогобицької Ратуші» – це театралізована екскурсія, за участі сурмачів, катів, в’язнів. Це – мандрівка підземеллями магістрату і підйом на вежу, звідки – як на долоні – древнє місто Магдебурзького права.А потім – прогулянка до визначних місць та смачна кава  по-дрогобицьки із сіллю.

Місто шарму, солі і історії запрошує!

Екскурсії групові (від 25 осіб), вартість з людини усього 35 грн, тривалістю понад годину.

Ви маєте це побачити і відчути!

Контакти для замовлення екскурсій:  м. Дрогобич, пл. Ринок 1., Туристично-інформаційний центр м. Дрогобич. тел.: 097 786 60 09.