У Дрогобичі керівником Муніципальної варти таємно призначили екс-міліціонера

  •  
  •  
  •  
  •  

Муніципальну варту у Дрогобичі таки створено. І керує нею невідома широкому загалу людина, місцевий екс-міліціонер.

Ви вважаєте, що все знаєте про власне місто?  Ви вважаєте, що якщо вам буде потрібна якась інформація – ви зможете вільно її знайти на сайті міськради як про це декларує влада? Якщо так – ви глибоко помиляєтесь.

Відкриваємо сайт міськради , розділ «Комунальні підприємства». Знаходимо їх там 14 штук. Хоча, насправді, цей перелік не є вичерпним.

Як стало відомо з бази «Ю-Контрол», ще 17 листопада 2016 р. у Дрогобичі було зареєстровано КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради. Підписантом і керівником КП там значиться Кицяк Роман Степанович – з 29 листопада.

Хто це? Що знають про цю людину? З цим запитанням звернулась ледь не до усіх відомих мені бійців АТО. Ніхто не знає. Як не знають дрогобицькі атовці, що така структура ВЖЕ існує, третій місяць.

Згодом почала з’являтися перша інформація. Як виявилось, Кицяк Роман – колишній міліціонер.

Прикметно, що у той же час, що й у Дрогобичі, у сусідньому Бориславі теж створювалась Муніципальна варта. І це ні для кого не було таємницею. Одразу 23 листопада – у день погодження кандидатури АТОвця, юриста Леоніда Федевича на посаду керівника Варти – про це стало відомо. Натомість, у Дрогобичі – тиша. Інформації ні на сайті міськради, ні ніде.

ПС. Оскільки інформація на сайті ради відсутня – просимо читачів надсилати відому їм інформацію щодо керівника чи членів дрогобицької Муніципальної варти на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Давайте спільно заповнимо цю незрозумілу інформаційну прогалину. Це ж не розвідка, чи не так? 

Більше інформації про структуру КП, к-сть людей, які там працюють і т.п. спільно з громадськими активістами і атовцями, які не розуміють що коїться, спробуємо “роздобути” незабаром.

Марія Кульчицька