У Трускавець – на Нафтусю і … «спиртусю»!

Медсестрички із санаторіїв Трускавця, куди люди їдуть попити цілющої водиці, мешкають переважно поза межами міста-курорту. Тож, неодноразово, їдучи із ними одним транспортом, чула різні історії на кшталт: «Зранку, в обід і ввечері відпочивальники п’ють Нафтусю, а поміж тим – спиртусю, і потім кажуть, що ніц їм тоте лікування не помогло».

Отож, про Нафтусю і спиртусю.

Неабияк «здивував» медичний реабілітаційний центр МВС України “Перлина Прикарпаття”, що у Трускавці. Ви не повірите, але  за державний кошт санаторій купує…спиртні напої.


На порталі e-data знайшла кілька цікавих договорів, укладених між МРЦ МВС «Перлина Прикарпаття» і ТзОВ «Овація». Перший – ном. 2/10 від 18.01.16р на суму 18 тис грн. – на придбання вин. 

Цей договір зазначено в платежах, які знаходимо на е-дата. У них пише, що кошти пішли на …коньяк. Загальна сума виконаних робіт, згідно з актами, станом на сьогодні уже становить 9тис. 929 грн.

Наступний договір ном. 3/10 від цього ж числа – на спиртні напої, на які передбачено теж 18 тис.грн. Уже виконано робіт на 9 тис 559 грн.

А також вартує уваги договір ном. 1/10 від цього ж числа на суму 9 тис грн. Предмет закупівлі – пиво. Пива вже купили на 7 тис 229 грн.

Усі ці договори підписано 13 червня ц.р. Тобто, з червня до листопада за бюджетні гроші санаторій МВС закупив спиртного-коньяку-пива на понад 26 тис.грн.

Це, звісно, не сотні тисяч і не мільйони, та все ж – це кошти платників податків.

Що це таке коїться – запитала безпосередньо у керівника санаторію Олександра Шишка.

  • Олександре Андрійовичу, заклад, який ви очолюєте, за державні кошти купує спиртні напої. Поясніть.
  • Так, в санаторії фактично у підвалі є моя “кафешка”. Для неї купуємо – для наших відпочиваючих. Ліцензії маємо.
  • Цей заклад- ваш особисто?
  • Ні, це фактично власність держави. В оренду приміщення не здавали, самі робимо. Маємо на це ліцензії, дозволи.
  • За бюджетні кошти закуповуєте спиртне, яке розливаєте відпочивальникам безкоштовно, чи за кошти?
  • За гроші. Націнка стопроцентна. Так ще заробляємо на санаторій.

Як то кажуть, «хочеш жити – вмій крутитись» 				

<div class=