Волонтери просять допомоги: трилітровими банками та робочими руками
Волонтери «Дрогобицького Майдану» просять допомоги.
У саду п.Ярослава Бігуняка цього річ видався гарний урожай яблук, тож він охоче вирішив поділитись ним. Як наслідок, у волонтерів виникла ідея накрутити натурального соку, який відтак буде скеровано на східний фронт.
Але для цього волонтерам потрібна ваша допомога. Просять небагато: трилітрові банки та робочі руки. Завтра (30 серпня) відбуватиметься збір урожаю. Післязавтра (31 серпня) яблука відтискатимуть і закриватимуть. Якщо маєте дві вільних години – зголошуйтесь і доєднуйтесь.
Крім того, відбувається збір посуду (трилітрових банок). Їх можна приносити на вахту гуртожитку нафтогазового коледжу (вул.. Грушевського) або в кафе «Юність» (вул.. Володимира Великого)
Контактна особа Галина Коцюба. Тел: 097-791-46-31
