Інформує міська рада

Незважаючи на понівечені писанки, у Дрогобичі вирішили передчасно не згортати Великодньої виставки

Великі писанки, які перед Великоднем розмістили перед міською радою, протягом свят були пошкоджені.
«Побоювання про дикунську наругу над писанками справдилися»,- з жалем констатують організатори святочної виставки. Зі слів начальника відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Лесі Пашко, результат п’ятиденного перебування писанок у вільному доступі : дві з них пошкрябані, одна перекинута, ще одна великодня окраса розколена. До цього ж зламані дві дерев’яні підставки під писанки.
На жаль, громада не зуміла бережливо оцінити працю митців, писанки потребують реставрації. Великодні атрибути батьки масово вподобали як тло фотосесії своїм чадам, для яких знімали яйця з підставок та навіть дозволяли залазити верхи на писанки.
Спочатку організатори мали намір передчасно згорнути виставку, однак на прохання громадськості та авторів писанок радуватимуть око містянам мистецькі витвори будуть ще до Провідної неділі. Після невеличкої естетичної корекції сьогодні писанки можна буде знову побачити перед Ратушею. Щоправда, на ніч виставку дислокують у приміщенні міської ради.

Новий портал міста за перший день відвідало понад тисячу користувачів

Увечері, 29 квітня, запрацював новий портал міської ради. Приємно, що в першу годину після відкриття на сайт завітало близько 500 відвідувачів. Загалом, у перший день портал переглянуло близько 1,2 тис. користувачів. До цього ж відкрито 4 925 сторінок, серед яких:  візуалізація бюджету міста, карта ремонту доріг на 2016 рік, новини міста та, звичайно, розділ “Влада”.

Щодо пропозицій, то їх було декілька і стосувалися вони  мобільної версії порталу, оновлення титульної фотографії міста (головна сторінка). Також користувачі написали слушне зауваження щодо створення розділів “Децентралізація” та “ОСББ”. Як повідомили розробники порталу, мобільна версія сайту наразі  від’єднана,  спершу буде внесено усі доповнення до порталу, тоді мобільна версія ще  раз  буде протестована і запущена.

Нагадаємо,  28 квітня у Ратуші було презентовано новий портал міста з оригінальним  дизайном,  з електронними сервісами та з контекстним  пошуком документів ради, іншої  важливої інформації, цікавої та потрібної для мешканців нашого міста.

Запрошуємо на науковий семінар за участю відомого вченого у галузі досліджень психоаналітичного процесу, професора Хорста Кехеле

травня 2016 року о 13.00 в актовій залі Дрогобицького педагогічного університету відбудеться науковий семінар, який проведе відомий учений у галузі досліджень психоаналітичного процесу, професор Хорст Кехеле.

Хорст Кехеле – директор Штутгартського центру психотерапевтичних досліджень, доктор медицини, запрошений професор психоаналізу Лондонського університету. Його праці друкуються в найпрестижніших наукових виданнях Європи і світу. У співавторстві з Х.Томэ опублікував двотомний підручник з психоаналітичної терапії («Сучасний психоаналіз: Т. 1. ТеоріяТ. 2. Практика»). Двотомник неодноразово перевидавався, перекладений майже на всі європейські мови, вже став класикою психоаналітичної літератури.

Запрошуються лікарі Дрогобиччини та студенти факультету психології Дрогобицького університету. Слухачі зможуть ознайомитися не тільки з численними відгалуженнями психоаналізу від «основної течії», а також з уявленнями та перспективами розвитку психоаналізу як науки  майбутнього.

Організатори семінару:

• кафедра психіатрії Львівського національного університету ім. Данила Галицького

• відділ охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради

• Дрогобицький державний педагогічний університет

• ТзОВ «Медичний центр «КОНСИЛІУМ»

під патронатом міського голови м.Дрогобича

  ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

Минулого тижня 100 мешканців Дрогобича отримали матеріальну допомогу

28 квітня 2016 року міським головою відбулося вручення матеріальної допомоги 100 мешканцям м. Дрогобича з числа дітей-інвалідів, онкохворих, немічних і одиноких громадян) в загальній сумі 100 тис. грн., які надала Доброчинна фундація ім. Ольги Івасечко.

За більш детальною інформацією щодо переліку осіб, які отримали допомогу просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради щоденно з 8.00 до 17.00 год. каб.№ 2,5 тел.22165, 39498.

Голова військово-цивільної адміністрації м. Авдіївки висловив подяку керівництву міста

Голова військово-цивільної адміністрації м. Авдіївки, наш земляк,  дрогобичанин  випускник ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Малихін Павло Володимирович, висловлює щиру подяку міському голові Кучмі Т.Я., начальнику відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради  Сушку П.Я. та педагогічним, учнівським і батьківським колективам шкіл м.м. Дрогобича та Стебника за пасхальні кошики до Великодніх свят воїнам АТО.

Нехай свято Воскресіння прийде в кожен дім з миром, достатком, злагодою і любов’ю! Спасибі Вам за підтримку, турботу і надію на наше швидке повернення!

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *