Хто зрадник? Чи ж хто «власний тут ідіот»?

Кому вигідно? Кому вигідно зіпсувати репутацію Дрогобича і Дрогобиччини? Кому вигідно зробити наш край «невірогідним»? Кому вигідно створювати ситуації і інформаційні приводи, які псують реноме нашого регіону?

Як казала Ліна Костенко, «часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів»

Тут же пригадуються по-суті державничі слова міського голови Трускавця А.Кульчинського, який зазначив: «Ви можете критикувати мене і мою команду. Але не критикуйте Трускавець». Голова закликав подумати про імідж міста. Бо імідж міста сьогодні – це 90% успіху. Це шанс на кошти, Програми, інвестиції, туристів, а, отже, на добробут кожного мешканця. А зіпсута репутація міста – це його крах. І крах кожного з нас.

Хто хоче краху Дрогобича? Чи робиться це свідомо, чи ж руками «власних тут ідіотів»? Судити вам, а шукати компетентним службам. Бо є що шукати.

Спочатку відпиляна рука на постаменті Папі Івану Павлу ІІ. Світлини зі сплюндрованим пам’ятником облетіли світ. Негативом «шкварчав» мас-медійний простір України, країн ЄС, ну і, звісно, Росії, для якої такі інформ-приводи – як бальзам на душу.

Тепер лунає «пісня» про сепаратистські настрої Дрогобича. Мовляв, депутати Дрогобицької міської ради вирішили, що Львівщині потрібні особливий економічний статус. І тут, опа!, понеслось. Тему підхопили кому лише не лінь: регіональні, центральні ЗМІ, ЗМІ Росії. Зокрема, ТАСС пише: «Горсовет во Львовской области выступил за особый экономический статус региона

Чрезмерная централизация властных полномочий препятствует развитию области, считают в горсовете Дрогобыча Львовской области

КИЕВ, 1 апреля. /ТАСС/. Городской совет Дрогобыча Львовской области обратился в Верховную раду Украины с просьбой рассмотреть вопрос о предоставлении особого экономического статуса региону. Об этом сообщило украинское издание “Фокус” со ссылкой на решения горсовета.» 

Ого! У Дрогобичі сепаратистські настрої назрівають?..

«Останніми днями ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що у Дрогобицькій міській раді виступили за особливий економічний статус для міста Дрогобича, Львівщини та виборність керівників місцевих державних адміністрацій. З огляду на те, що таке питання не вносилося до порядку денного сесії і депутати за нього не голосували, така інформація є неправдивою і підлягає спростуванню.

Зі слів міського голови Тараса Кучми та секретаря Дрогобицької міської ради Олега Хруща, таке рішення, особливо в часі, коли в країні нестабільність та ведуться бойові дії на її східних теренах, було б нелогічним і не несло б жодного позитиву як для Дрогобича, так і для Львівщини та всієї України. Тому жоден з депутатів міської ради та керівників міста не є прихильником прийняття подібних рішень», – зазначає на це прес-служба Дрогобицької міської ради.

В коментарі «Медіа Дрогобиччині» міський голова Тарас Кучма зазначив: дуже сподівається, що фейкова інформація – це був чийсь дуже невдалий першоквітневий жарт. Хоча першоджерело, поза сумнівом, шукатимуть.

…Звісно, можна погоджуватись з діями голови і команди будь-якого міста краю, а можна не погоджуватись. Це право кожного. Але діяти способами і методами п’ятої колони – це зрада. Особливо, в час війни – реальної, і гібридної.

Тож, хто зрадник? Чи ж хто «власний тут ідіот»?… 

Марія Кульчицька, Медіа Дрогобиччина