Дрогобич коротко: про звіт мера, співпрацю з Краматорськом і Сватово та ін.

Тарас Кучма прозвітує про сто днів діяльності 13 березня

Звіт Дрогобицького міського голови Тарас Кучми про перших сто днів діяльності відбудеться у неділю, 13 березня, у Народному домі ім. І Франка.

На цей день також припадає друга річниця від дня створення батальйоні ім. генерала Кульчицького, офіцером якого є Тарас Кучма. Тож, крім громади Дрогобича, заслухати звіт свого побратима про роботу на посту міського голови прибудуть бійці батальйону.

У Дрогобичі ініціюють культурну співпрацю з містами Східної України

Відділ культури та мистецтв має на меті налагодити творчу співпрацю з Краматорськом та Сватовим. Таким задумом, після чергового повернення із зони АТО поділився начальник відділу культури та мистецтв та водночас волонтер Олег Яводчак.

«Якщо ми хочемо мати Україну, то мусимо над цим працювати», – звернувся до присутніх на сьогоднішній оперативній нараді у Ратуші начальник відділу культури. Проблема у тому, що значну кількість людей на Сході України, переважно старшого віку, вважає Олег Яводчак, уже навряд чи вдасться змінити у їхніх переконаннях, та промоція українства на цих теренах має розвиватися, і вона має бути націлена на молодь.

Плекати екологічну культуру у Дрогобичі спробують через церкви

Дрогобицький міський голова Тарас Кучма на сьогоднішній оперативній нараді доручив директору комбінату міського господарства Андрію Яніву звернутися у листах до настоятелів церков з проханням закликати вірян дотримуватися культури поводження зі сміттям. Адже , висловив певність Тарас Кучма, як би не старалися комунальники, сліди їхньої праці будуть невидимі, коли люди замість складати цивілізовано сміття на контейнерних майданчиках, викидатимуть його посеред вулиці.

Як ішлося на понеділковій нараді, справжні сміттєві барикади минулого тижня комунальники розібрали на території колишнього дитячого садка, на вул. М. Грушевського, 83. Це місце для складування сміття уподобали собі недбалі дрогобичани. Своїм нехлюйством вони додали комунальникам зайвого клопоту. Інспектувати проведення великого прибирання сьогодні виїде перший заступник міського голови Ігор Герман. Чиновник має намір поспілкуватися з мешканцями найближчих до території садка будинків з тим щоб роз’яснити їм: влаштовувати склад сміття у цьому місці не гоже.

Вирубуванню дерев у парку ім. Б. Хмельницького запобігатимуть перекопами та попереджувальними таблицями

Перекопування заїздів до парку та попереджувальні таблиці – такими двома методами департамент міського господарства Дрогобицької міської ради перешкоджатиме самовільному вирубуванню дерев у парку ім. Б. Хмельницького. Про випадки крадіжок дерев з лісу била на сполох громадськість. Ця проблема була темою обговорення депутатів на одній з нещодавніх сесій міської ради.

Зі слів директора департаменту міського господарства Івана Лепкого, минулого тижня парк ім. Б. Хмельницького оглянула екологічна інспекція Львівської області. Основна її вимога щодо впорядкування парку – прибрати з території усі лежачі дерева. Аж після цього можливим буде отримати дозвіл інспекції на розчистку парку. Інспекція застерегла, що у жодному разі не може йтися про вирубку або ж проведення нових насаджень, оскільки це суперечить статусу паркової зони.

АНОНС. Прямий радіоефір

У середу, 2 березня, з 10:30 до 11:00, відбудеться прямий ефір на радіо «Франкова земля» за участю начальника відділу освіти Петра Сушка.
 
Номер телефону прямої лінії 2-11-43.

АНОНС. Пряма телефонна лінія

У четвер, 3 березня, з 11:00 до 12:00, відбудеться пряма телефонна лінія з начальником КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Олегом Майданюком.
 
Номер телефону прямої лінії 3-71-77.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *