Дрогобич і казино: справи тривають

Чоловіка, котрий організував роботу двох гральних закладів у Дрогобичі, тепер офіційно підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України.

Як встановили під час досудового розслідування працівники Управління захисту економіки у Львівській області, 59-річний підозрюваний організував роботу двох гральних закладів у місті Дрогобич Львівської області. Клієнтам закладів надавались послуги азартного характеру та виплачувались грошові винагороди від гри.

Працівники обидвох закладів ретельно приховували свою незаконну діяльність. Потрапити всередину клієнти могли лише за попередньою домовленістю з адміністраторами або з власником.

Під час санкціонованих обшуків, проведених у приміщеннях, правоохоронці виявили та вилучили:
двадцять системних блоків з інстальованим спеціальним програмним забезпеченням, за допомогою якого клієнт міг стати учасником гри, умовою участі в якій є внесення ставки, що дає змогу отримати виграш;
– грошові кошти в сумі понад 3,7 тисячі гривень, виручені від надання послуг у цій сфері.
– системні блоки та сервери із накопиченою на них відеоінформацією щодо функціонування гральних закладів, із записами камер відеоспостереження, а також бухгалтерську документацію закладів.

Те, що вилучене обладнання зловмисники використовували для організації азартних ігор, в подальшому підтвердили висновки експертів.

Підозрюваному в організації гральних закладів загрожує покарання – штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області
за матеріалами УЗЕ у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *