Дрогобич, Стебник, Трускавець та 15 сіл району потерпають без води

Сьогодні, 22 лютого, ПАТ «Львівобленерго» відімкнуло електроенергію спочатку на трьох водопровідних насосних станціях Дрогобича та адмінкорпусі КП «Дрогобичводоканал», відтак близько 14.00 – на водозаборі «Гірне».

Про це повідомив директор водоканалу Роман Шагала на екстреному засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, скликаному пообіді у Ратуші.

Про відключення підприємство було повідомлене ще минулого тижня, однак запобігти найгіршому розвитку ситуації не вдалося. Борг 2 мільйони гривень перед ПАТ «Львівобленерго» сьогодні КП «Дрогобичводоканалу» вдалося зменшити лише до 1,5 мільйона гривень. Два головні винуватці боргового шлейфу, зазначив Роман Шагала, Трускавець та держава.

Трускавець не виконав свого зобов’язання: до 10 лютого КП «Дрогобичводоканал» не отримало обіцяного 1 мільйона гривень, яким можна було утримати ситуацію під контролем до березня.

Держава, своєю чергою, заборгувала підприємству за пільги і субсидії 1 мільйон 578 тисяч гривень.

Сьогодні зранку міський голова Тарас Кучма скерував листа до Прем’єр-міністра України та Міністра фінансів з нагадуванням і проханням відшкодувати заборговані кошти. У підсумку екстреного засідання Тарас Кучма наголосив, що проблема вирішиться, коли з’являться кошти, аби заплатити ПАТ «Львівобленерго».

«Держава створила монополіста, який знущається над містом», – дав свою оцінку діям ПАТ «Львівобленерго» міський очільник.

Тим часом, поки місто потерпає від зневоднення, комісія розробила низку заходів, відповідно до яких затверджені графіки підвозу води, а також зроблений акцент щодо посиленого інформування населення про стан справ з відновленням водопостачання.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *