Один обкрадав будинки і квартири, інший – господарство, яке доглядав

Поцупив гроші, велосипед і продукти

Дрогобицькі працівники поліції затримали неповнолітнього крадія, котрий з початку грудня 2015 року скоїв п’ять крадіжок з приміщень житлових будинків.

У грудні хлопець поцупив велосипед з приміщення літньої кухні, вартістю 1 200 гривень. Залишившись непоміченим, хлопець відважився того дня на чергову крадіжку. З наступного житлового приміщення крадій поцупив гаманець та кошти на загальну суму 1550 гривень.

На наступний день зловмисник вдруге поцупив гаманець з грошима в квартирі, завдавши матеріальної шкоди на суму 1 200 гривень. Користуючись відсутністю господарів, хлопець здійснював регулярно крадіжки з житлових приміщень. Зловмисникові вдалося поцупити продукти харчування з веранди житлового будинку на суму 730 гривень. Невдовзі злочинна фортуна підвела хлопця.

На даний час відносно неповнолітнього зловмисника відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною 1,2,3 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Наталія Постойко

Засуджено за крадіжки з господарства, яке доглядав

За вироком Дрогобицького міськрайонного суду 64-річного мешканця району, який раніше вже притягався до кримінальної відповідальності, позбавлено волі на півтора року за скоєння низки крадіжок.

Потерпіла знала, що у чоловіка колись були проблеми із законом але у грудні 2014 року взяла його на роботу. За обумовлену платню засуджений зобов’язався доглядати її будинок і виконувати господарські роботи у дні, коли господиня відлучалася у справах.

Користуючись відсутністю власниці, зловмисник почав регулярно скоювати крадіжки з господарських будівель потерпілої, до яких мав вільний доступ. Загальна вартість речей, викрадених протягом семи місяців, склала майже 3000 гривень. 

Виявивши зникнення багатьох речей, власниця будинку звернулася по допомогу до поліції та зажадала від зловмисника відшкодування заподіяних збитків. На даний час він частково  розрахувався. Суд взяв це до уваги, визначаючи вид та міру покарання за вчення злочину, передбаченого ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Максимальна санкція – позбавлення волі на строк до п’яти років.

Відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області, за матеріалами Наталії Постойко,  Дрогобицький відділ поліції

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *