Заколядовані кошти вертеп «Пампушок» передав на лікування Андрійка

Нещодавно на своїй офіційній сторінці у Фейсбук ми розповіли про маленького Андрійка, якому потрібна допомога.

Нагадаємо, маленькому Андрійкові Кабальному з Борислава лише 2 рочки. Втім, дитина вже пережила багато болю. Він – інвалід з дитинства, постійно отримує протирецидивне лікування. Діагноз хлопчика: наслідки раннього органічного ураження ЦНС, набута мікроцефалія.

Про потребу в  допомозі для хлопчика розповів його дядько, боєць батальйону Кульчицького
Кручковський Роман. Каже, що щомісяця на лікування дитини витрачаються величезні кошти, родина фінансово виснажилась і дуже потребує підтримки небайдужих.

Скільки небайдужих відгукнулись на прохання про допомогу – достеменно не знаємо. Але про одних відомо точно. Це молодь з «Батьківщини молодої», які четвертий рік поспіль ходять з благодійним вертепом «Пампушок», колядують та збирають кошти на найнеобхідніше. Минулоріч заколядовані кошти вони віддали на придбання авта в АТО  для бійців 80-ї аеромобільної бригади. В цьому році 7 тисяч гривень, які були заколядовані впродовж 7-10 січня, благодійники,які довідались від нас про потребу в допомозі, передали на лікування Андрійка.

Кілька днів тому хлопчик з рідними відправився в Київ на операцію, і ця допомога, каже Роман, виявилась дуже доречною. 

Водночас, зважаючи що лікування дороговартісне, важливою і потрібною є кожна копійка. Скласти пожертву на лікування дитини можете можете і Ви.

Картковий рахунок ПриватБанку 5168 7572 8112 4240 (Кабальна Юлія Ярославівна, мама)

Переглянути виписки з діагнозом і історією хвороби дитини можна ТУТ

Марія Кульчицька

//