Дрогобич коротко: про медиків, ймовірне повернення Сендака, нового керівника ринку та сімейні чвари

Проблему недофінансування медичної галузі у Дрогобичі не розв’язуватимуть скороченням

На фінансування медичної сфери Дрогобича на цей рік бракує 38 млн грн.

Про це у прямому ефірі радіо «Франкова земля» заявив міський голова Тарас Кучма.

З його слів, у 2016 році на медицину передбачено фінансування у розмірі 63 млн 827 тис грн, а фактично на утримання цієї галузі місто потребує 102 млн грн. Торік видатки на охорону здоров’я становили 82 млн грн без урахування невиплаченої за чотири місяці індексації. Однак, попри фінансовий дефіцит, запевнив Тарас Кучма, влада не буде врегульовувати ситуацію радикальним скороченням мережі. Помилковим такий варіант міський очільник вважає передусім з огляду на неминучу децентралізацію, у результаті якої Дрогобич як головний регіональний адміністративний центр має мати широку медичну галузь.

 

На свята роботу Дрогобицької поліціїпаралізували сімейні чвари

З 6 на 7 січня до Дрогобицької поліції надійшло понад 30 скарг на насилля у сім’ї. Тенденція залишалася незмінною впродовж усіх святкових днів.

Про це сьогодні, 11 січня, на оперативній нараді у Ратуші, рапортував начальник поліції Мирон Карапата. З його слів, святковідрами у сім’ях паралізували роботу правоохоронців, бо відволікаливід виконання інших завдань. Не змарнували свого зоряного часу у свята і квартирні злодії, які обчистили чимало квартир дрогобичан. Секретар міської ради Олег Хрущ озвучив на нараді випадок з однією сім’єю, яку грабіжники залишили без засобів до існування і попросив поліцію ретельніше і професійніше працювати у напрямку розкриття грабежів у місті.

Дрогобицька влада проти того, щоб ВПУ №19 очолив Михайло Сендак

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма подав на розгляд до Львівської облдержадміністрації пропозицію щодо кандидатури, яку б міська влада бажала бачити на посаді директора Вищого професійно училища № 19.

На сьогоднішній оперативній нараді Тарас Кучма заявив про готовність вдруге клопотати перед обласними структурами, які проводять конкурс на заміщення вакантної посади керівника освітнього закладу Дрогобича,щодо неприпустимості призначення на цю посаду Михайла Сендака, якого активно просувають на керівне крісло.

Претензії до проведення конкурсу на керівну посаду у ВПУ № 19 висунув секретар міської ради Олег Хрущ, відзначивши, що у цьому випадку у Дрогобичі регіонали хочуть взяти реванш. Також Олег Хрущ висловив подив щодо пасивної позиції викладачів та студентів училища, які не заявляють своєї позиції. Представники владної верхівки Дрогобича, порушивши цю проблему, у підсумку залишили відкритим питання: Чи правомірно, щоб цей конкурс проводився у Львові, навіть з огляду на те, що фінансування профтехучилищ цього року переводять на місцевий бюджет?

Новим директором КП «Дрогобицький ринок» став Володимир Білоган

Сьогодні, 11 січня, на оперативній нараді міський голова Тарас Кучма відрекомендувавдиректора КП «Дрогобицький ринок» Володимира Білогана.

Новопризначений керівник – дрогобицький підприємець, директор ТзОВ «Володимир». 39-річний Володимир Білоган був депутатом Дрогобицької міської ради протягом 2010-2015 рр. від ВО «Свобода».

Нагадаємо, виконком Дрогобицької міської ради, а також депутатський корпус у грудні минулого року визнали незадовільною роботу колишнього директора ринку Віталія Мойсеєнка.

 

Декада нового року у Дрогобичі минула без ДТП та травм

У Дрогобичі у святкові дні обійшлося без дорожньо-транспортних пригод та травмування пішоходів.

Про це сьогодні, 11 січня, констатував на понеділковій нараді міський голова Тарас Кучма. Урядник позитивно оцінив роботу комунальних служб, які особливо справно підсипали тротуари у центральній частині міста. Проте дещо недопрацювали, як вказав Тарас Кучма, на вул. А. Шептицького, Самбірській, Є. Коновальця та інших.Мер закликав надзвичайні та комунальні служби міста спільно приготуватися до роботи у складних погодних умовах, настання яких синоптики обіцяють уже днями.

Діти із прифронтової зони відсвяткували Різдво у Дрогобичі

Чотири дні, розпочинаючи із 7 січня, діти з міста Куйбишева Запорізької області насолоджувалися святковим гостюванням у Дрогобичі.

Десять дітей, які були учасниками фестивалю «Різдвяні канікули», а також п’ять дорослих під опікою відділу освіти виконкому Дрогобицької міської ради пізнавали традиції відзначення Різдвяних свят, відвідали Східницю та Трускавець. Пам’ятною для гостей з міста, що межує з буремною Донецькою областю, залишилася екскурсія на вежу Ратуші, у якій гідом був міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Розмова з дітьми у мера склалася особливо тепло. Юні мешканці Куйбишева були приємно здивовані, дізнавшись, що Тарас Кучма провів тривалий часу зоні АТО, поміж тим побував у їхньому рідному місті. Як відзначив начальник відділу освіти Петро Сушко, феєричні враження на візитерів з Куйбишева справила сакральна окраса Дрогобича церква Св. Юра.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *