«Ти маєш право на кохання»: до тилового волонтерства долучаються підприємці

Ця історія сталася невипадково напередодні Різдва – часу добра і казки.

Як розповідає координатор і автор даної акційної програми пані Леся, ідея народилася спонтанно, і навіть не виникали сумніви чи варто її впроваджувати. Одразу у той же вечір інформація розлетілася соціальними мережами.

Назва даної акційної програми «Ти маєш право на кохання». Річ у тім, що  Дім весільного вбрання «Анна» десь за своїм покликанням уже давно сприяє зміцненню стосунків двох закоханих. Та, на жаль, у наш скрутний час щораз більше дівчат відмовляються  від своєї мрії одягти білу весільну сукню у найвідповідальніший момент свого життя. Просто не по-кишені.

Та все ж працівники «Анни» переконані, що кожен має право на мрію. Отож,  якщо ви з незаможної сім’ї, або ви сирота, або ваш батько захищає нас і Україну в АТО –  ви маєте змогу придбати весільну або вечірню сукню з акційної колекції за символічну вартість в 1000 грн. Та цього працівникам Дому весільного вбрання виявилося недостатньо, і вони пішли на ще один волонтерський крок. Акційну вартість сукні розділили на дві половини. 500 грн. ви сплачуєте безпосередньо під час покупки, а ще 500 маєте змогу пожертвувати на храм, до якого ходите. «Вашого слова буде достатньо», – розповідає пані Леся. Тому велике прохання поділитися цією інформацією зі своїм оточенням. Адже серед ваших знайомих, а можливо в товаристві друзів є саме та людина, для якої дана пропозиція  радикально змінить її світ. Тож спільними зусиллями маємо змогу допомогти втілити мрію у життя. 

Волонтерська робота – справа надзвичайно важка і відповідальна. У вільний і невільний час волонтери укріплюють обороноздатність нашої держави, доставляючи на фронт усе необхідне. Але, як показує час, тили теж потребують волонтерської опіки. Тому добрі наміри працівників Дому весільного вбрання «Анна» є чудовим зразком тилового волонтерства, який вартий наслідування. Деталі та координати можна довідатися на офіційному сайті: www.salon-anna.com.ua

Ярослав БАРАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *