Не посипані дороги? Негайно телефонуйте на гарячу лінію

Якщо ви бачите у Дрогобичі не посипані дороги – одразу телефонуйте на гарчу лінію. З таким закликом до дрогобичан звернувся міський голова Тарас Кучма.

«Передусім вранці машини з піскосумішшю було відправлено в сторону Стебника. Там підйоми, бруківка, аварійно небезпечно. Відтак, вони роз’їхалися містом. Я особисто здійснював об’їзд ряду вулиць. Те, що побачив, в принципі задовольнило. Проблемні ділянки, які виявили, одразу були оброблені. Водночас, зважаючи на снігопади, стверджувати, що всі дороги в відмінному стані – не буду. Так чи інакше можуть виявитись вулиці, які не готові про проїзду, і про які можу не знати. А тому закликаю свідомих дрогобичан одразу інформувати нас про такі факти – реагуватимемо максимально швидко», – повідомив «Медіа Дрогобиччині» Тарас Кучма.

На наше запитання щодо фактів, коли піскосуміш біля доріг зсипають не у ящики, а просто на тротуари, обочини, мер зауважив: комунальники прозвітували що для міста зроблено 600 ящиків для піскосуміші. Тож, якщо маєте факти що пісок зсипаний не у ящики, а деінде – також інформуйте.

«Ми передусім зацікавлені щоб місто було комфортним і безпечним. А тому просимо громаду інформувати про всі факти бездіяльності чи недостатнього виконання комунальними службами своїх обов’язків. Я, мій заступник Ігор Герман, секретар ради Олег Хрущ постійно чергуватимемо містом і реагуватимемо на всі запити громади», – підкреслив Тарас Кучма.

Номер гарячої лінії (номер чергового): 2-13-27

Марія Кульчицька, Медіа Дргобиччина

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *