У Дрогобичі відзначили лауреатів Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Сьогодні, 28 грудня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма на оперативній нараді вручив подяки лауреатам Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Як інформують у Дрогобицькій міській раді, Тарас Кучма подякував поціновувачам української мови за гідну презентацію міста. 

Пам’ятну подяку і теплі слова міський голова адресував учительці Дрогобицької гімназії Руслані Мисишин, двом гімназисткам – Валентині Палиці, Мар’яні Стецько та Сергію Шешураку, виходцю з Дрогобича, лікареві за фахом, який нині мешкає у Львові. Сергій Шешурак подякував міській владі за пошанування лауреатів загальнонаціонального дійства, на якому Дрогобич щоразу впевненіше демонструє мовознавчий потенціал. Торік, як зауважив Сергій Шешурак, у десятку найкращих знавців української мови за результатами радіодиктанту ввійшло троє дрогобичан, цьогоріч – їх уже четверо. Це прикмета того, вважає Сергій Шешурак, що у Дрогобичі насправді плекають українську мову і не загубилися у віках паростки, які заклав геній краю Іван Франко. Міський владі Сергій Шешурак запропонував у разі блискучого результатудрогобичан з написання радіо диктанту наступного року пропагувати занесення цього здобутку міста до Книги рекордів України.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *