Сесія міської ради: про мову, СШ№5, фракції, рекламу, здібних учнів і волонтерів

Неукраїномовних доповідачів на сесіях Дрогобицької міської ради зобов’язали виступати з перекладачем

Новацією у затвердженому 8 грудня Регламенті Дрогобицької міської ради є вимога про те, що промовці на засіданнях сесії мають говорити лише державною мовою.

Якщо доповідач неукраїномовний, обумовлено у рішенні,  то право виступати на сесіях міської ради йому нададуть лише за наявності у нього перекладача.

Допомогти розібратися з несумлінним підрядником дрогобицькі депутати просять голову ОДА

8 грудня на засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутати не обминули питання добудови СЗШ №5.

Останнім часом проблема з підрядником, що зриває роботи на об’єкті, постала дуже гостро. Міські обранці прийняли звернення, у якому поскаржилися на несумлінного підрядника голові облдержадміністрації Олегові Синютці. «Суттєво, що в листопаді  2015 року, згідно з календарним планом  виконання робіт, підрядник повинен був виконати роботи на суму 2 400 000,00 грн. Станом на 1 грудня  2015 року  ТзОВ «Львівський будівельний холдинг» виконало робіт лише на  912 957,63 грн.   Однією з вагомих причин невчасного виконання робіт є те, що замість 60 робітників підрядник залучає лише 30» – йдеться у зверненні.

Також депутати клопотали у разі невиконання   підрядником  умови договору до кінця 2015 року при формуванні державного бюджетів  на 2016 рік  передбачити  кошти  в сумі 2 149 262,00 грн., необхідні для завершення робіт у прибудові СЗШ № 5, що триває уже понад 20 років.

Аналогічні звернення від Дрогобицької міської ради адресовані Народному депутатові Богдану Матківському та депутатам обласної ради  Василю Масному та Андрію Ковчу.

У Дрогобицькій міській раді створили сім фракцій та одну депутатську групу

8 грудня під час засідання сесії Дрогобицької міської ради міський голова Тарас Кучма оголосив про створення у раді  семи нових фракціїй.

Отож, тепер в міській раді з’явилися такі фракції: політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» (голова Юрій Кушлик); «Самопоміч» ( голова Сергій Оленич),«Громадська позиція» (голова Тарас Демко),«Народний РУХ» ( голова Роман Курчик), «Солідарність» (голова Володимир Бернадович), ВО «Свобода» (голова Святослав Шеремета),ВО «Батьківщина ( голова Олег Дацюк). Окрім того, у міській раді зареєстровано депутатську групу «Майбутнє Стебника». Її очолив Тарас Городиський.

Нагадаємо,раніше у Дрогобицькій міській раді було створено фракцію «УКРОП».

У Дрогобичі відати зовнішньою рекламою відтепер буде відділ економіки

Ухваленим 8 грудня рішенням сесія Дрогобицької міської ради передала зовнішню рекламу у відання відділу економіки виконкому Дрогобицької міської ради. Дотепер за розміщення реклами у місті відповідав ЦНАП.

 Як зазначив міський голова Тарас Кучма, відділ економіки проводитиме цінові розрахунки за розміщення реклами та інтенсивніше працюватиме у цьому напрямку, з якого до бюджету, певен міський мер, можуть надходити великі кошти. Пристали також обранці громади на пропозицію депутата Юрія Дацюка провести у царині зовнішньої реклами інвентаризацію.

У Дрогобичі дві учениці отримуватимуть Шевченківську стипендію

Учениці Дрогобицької СЗШ № 2 Роксолана Тезбір та Катерина Іванишин отримуватимуть персональну стипендію ім. Т. Шевченка протягом 2015-2016 рр.

Програма про запровадження таких стипендій на виконання указів Президента України була затверджена сьогодні на сесії Дрогобицької міської ради.Кошторис на кожну стипендіатку окремо становить 16 тис 272 грн. Грошову відзнаку учениця 11-го класу Роксолана Тезбір та учениця 9-го класу Катерина Іванишин отримають за здобуті перші місця у всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури.  

У Дрогобичі грамотами відзначили близько 50 волонтерів

Засідання сесії Дрогобицької ради 8 грудня розпочалося вітальною нотою. У мармуровій залі разом з депутатами зібралися волонтери.

На їхню адресу з нагоди Міжнародного дня волонтера линули найщиріші вітання спочатку від о. Ігоря Цмоканича, який особисто передав грамоту із благословенням від єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Ярослава Приріза трьом громадським активістам. По тому повагу людям, для яких жертовність стала життєвим покликом, висловив міський очільник Тарас Кучма. Звертаючи увагу на значимість волонтерської діяльності, Тарас Кучма побажав, аби дух жертовності, який надихає на служіння та великі справи, запанував у депутатському корпусі.

Грамоти з рук міського голови отримали близько 50 дрогобицьких волонтерів. На вінець вітальної церемонії Тарас Кучма відзначив тренера та спортсменів СОЦ «Еней», які протягом року уславлювали Дрогобич високими перемогами.

Фоторепортаж ТУТ

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому