У Дрогобичі вшанували людей з особливими потребами

Сьогодні, 3 грудня, у центрі душпастирства молоді управління праці та соціального захисту населення виконкому Дрогобицької міської ради організувало свято з нагоди Міжнародного для інвалідів для людей цієї категорії. Осіб з обмеженими можливостями привітав заступник міського голови з гуманітарних питань Олег Дукас. Він засвідчив людям цієї соціально вразливої категорії повагу, зазначивши, що нарізі місто не є належно облаштоване для комфортного життя інвалідів, не особливо фінансовою допомогою сприяє цим людям  і держава. Міська влада ставить собі за завдання переломити ситуацію. З  вираженими емоціями задоволення запрошені у залі сприймали душевні дарунки зі сцени, які їм своїм співом підносили вихованці Стебницької музичної школи (керівник Уляна Воят), зразкового дитячого  ансамблю пісні і танцю «Верховинка» Народного дому ім. І. Франка, студенти Дрогобицького державного музичного училища ім. Ю. Барвінського.

Активістів громадських організацій, що об’єднають людей з особливими потребами, на урочистостях відзначили грамотами, подарунками та грошовими винагородами. Відтак поспілкуватися  у своєму теплому товариському колі запрошені на свято мали змогу за фуршет ним столом.

Підтвердженням того, що люди з особливими потребами мають яскраві обдарування, глибоко осягають оригінальний світ творчості, була виставка рукоділля вихованців ДДТЗДІ «Надія».

За інформацією управління праці та соціального захисту населення, у Дрогобичі та Стебнику проживає близько семи тисяч людей з особливими потребами.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *