Якщо люди працюватимуть так, як реально працюють зараз – по 12-16 годин, і буде результат – ці доплати залишатимуться, – Тарас Кучма про надбавки і премії

Сесія Дрогобицької міської ради прийняла рішення «Про впорядкування умов оплати праці міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому, заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань у 2015 році».

Згідно з рішенням, опублікованим на офіційному сайті міськради, встановленонадбавкизависокідосягненняупраціабозавиконанняособливоважливоїроботи:
КучміТ.Я., міському голові – 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років;
Герману Ігорю Миколайовичу, першому заступнику міського голови – 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років;
Хрущу Олегу Васильовичу, секретарю міської ради – 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років;
Коцюбі Володимиру Богдановичу, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючому справами виконкому – 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років;
Дукасу Олегу Ярославовичу, заступнику міського голови з гуманітарних та соціальних питань – 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років. 

Також встановлено у 2015 році премію в межах коштів, передбачених на преміювання:
Кучмі Т.Я., міському голові – 100% посадового окладу; Герману Ігорю Миколайовичу, першому заступнику міського голови – 100% посадового окладу; Хрущу Олегу Васильовичу, секретарю міської ради – 100% посадового окладу; Коцюбі Володимиру Богдановичу, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючому справами виконкому – 100% посадового окладу; Дукасу Олегу Ярославовичу, заступнику міського голови з гуманітарних та соціальних питань – 100% посадового окладу.

Зважаючи на шквал критики щодо цього рішення, прокоментувати його ми попросили міського голову Дрогобича Тараса Кучму.

Тарасе Ярославовичу, Ви підняли зарплати керівництву міста. З якою метою це було зроблено?

– Особисто я нікому нічого не піднімав. Мені дали папери на підпис і пояснили, що таке рішення виноситься на кожну сесію. Було питання чи підписувати. Втім, оскільки від людей я вимагаю максимальної, повної віддачі, і, відповідно, якщо вимагаю – повинен це чимось компенсувати, то  підписав.

Якщо люди працюватимуть так, як реально працюють зараз – по 12-16 годин, і буде результат – ті премії залишатимуться. Якщо не буде результату –  в мене є важелі, якими зможу впливати – спочатку змімати ці премії-доплати, а якщо не допоможе – то прощатимемося. От і все. Люди повинні розуміти, що працювати по-новому – це означає що що заробили, те й матимете.

–          Яка зарплата з премією і нарахуваннями буде у Вас?

–    Абсолютно не знаю. Як отримаю першу свою зарплату – всім журналістам це покажу, розкажу, розповім за що – що зроблено, що ні, що на якому етапі.

Зазначимо, згідно зі штатним розписом, який маємо на руках, посадовий оклад міського голови Дрогобича складає 3103 грн, першого заступника – 2948 грн., секретаря міської ради та керуючого справами виконкому – по 2793 грн.

Марія Кульчицька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *