У Дрогобичі стартував чемпіонат з футзалу (+календар змагань)

У неділю у спортивному залі ДЮСШ відбулися перші стикові ігри у межах проведення чемпіонату та кубку Дрогобиччини з футзалу сезону 2015-2016 рр.

Про це повідомив начальник відділу фізичної культури та спорту виконкому Дрогобицької міської ради Орест Соломчак.

Участь  у  щорічних традиційних змаганнях, організатором яких є відділ фізичної культури та спорту та Федерація міні-футболу Дрогобиччини,  беруть 12 команд. У цьому сезоні за право бути найкращими позмагаються понад 100 гравців.  Географія команд чемпіонату охоплює Дрогобич, Борислав, Трускавець та села району. Для того, аби вболівальники мали змогу підтримати улюблені команди, оприлюднений графік ігор, які відбуватимуться щонеділі. Загалом, певен Орест Соломчак, вражень для фанатів цього виду спорту не бракуватиме, бо спортивна напруга буде доволі  розтягнена в часі, адже фінал чемпіонату запланований аж на кінець лютого.

КАЛЕНДАР 

Чемпіонату та Кубку Дрогобиччини

з футзалу  сезону 2015/16 рр.

Увага: команди,  що  проводять першу  гру  кожного  ігрового  дня розбирають  акробатичну доріжку,останню гру – складають.

22 листопада 2015р.,

КУБОК, попередній етап

початок пара Господарі гості рахунок
17.30 2-3 ФК «ВОЮТИЧІ» «ГАЛИЧИНА» 8:2
18.20 5-6 «РЕМ» БОРИСЛАВ ФК «ПІДБУЖ» 2:7
19.10 8-9 «СТАР-2» «ЕНЕРГЕТИК» 2:5
20.00 11-12 «РОМАШКА» «ТІТА» 2:2 (пен.1-2)

29 листопада 2015р., 1 тур

1 16.30 12-1 «ЕНЕРГЕТИК» ФК «ВОЮТИЧІ» :
2 17.20 11-2 «ДКНГ» «ГАЛИЧИНА» :
3 18.10 10-3 «ТІТА» «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ :
4 19.00 9-4 «ГАЛІЦІЯ» «СТАР-2» :
5 19.50 8-5 «РОМАШКА» ФК «ПІДБУЖ» :
6 20.40 7-6 «РЕМ» БОРИСЛАВ СТАР :

6 грудня 2015р., 2 тур

7 16.30 3-11 «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ «ДКНГ» :
8 17.20 7-12 «РЕМ» БОРИСЛАВ «ЕНЕРГЕТИК» :
9 18.10 4-10 «СТАР-2» «ТІТА» :
10 19.00 5-9 ФК «ПІДБУЖ» «ГАЛІЦІЯ» :
11 19.50 6-8 СТАР «РОМАШКА» :
12 20.40 2-1 «ГАЛИЧИНА» ФК «ВОЮТИЧІ» :

13 грудня 2015р., 3 тур

13 16.30 10-5 «ТІТА» ФК «ПІДБУЖ» :
14 17.20 1-3 ФК «ВОЮТИЧІ» «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ :
15 18.10 12-2 «ЕНЕРГЕТИК» «ГАЛИЧИНА» :
16 19.00 9-6 «ГАЛІЦІЯ» СТАР :
17 19.50 8-7 «РОМАШКА» «РЕМ» БОРИСЛАВ :
18 20.40 11-4 «ДКНГ» «СТАР-2» :

20 грудня 2015р., 4 тур

19 16.30 7-9 «РЕМ» БОРИСЛАВ «ГАЛІЦІЯ» :
20 17.20 6-10 СТАР «ТІТА» :
21 18.10 5-11 ФК «ПІДБУЖ» «ДКНГ» :
22 19.00 4-1 «СТАР-2» ФК «ВОЮТИЧІ» :
23 19.50 3-2 «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ «ГАЛИЧИНА» :
24 20.40 8-12 «РОМАШКА» «ЕНЕРГЕТИК» :

27 грудня 2015р., 5 тур

25 16.30 2-4 «ГАЛИЧИНА» «СТАР-2» :
26 17.20 1-5 ФК «ВОЮТИЧІ» ФК «ПІДБУЖ» :
27 18.10 12-3 «ЕНЕРГЕТИК» «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ :
28 19.00 11-6 «ДКНГ» СТАР :
29 19.50 9-8 «ГАЛІЦІЯ» «РОМАШКА» :
30 20.40 10-7 «ТІТА» «РЕМ» БОРИСЛАВ :

3 січня 2016р., 6 тур

31 16.30 6-1 СТАР ФК «ВОЮТИЧІ» :
32 17.20 4-3 «СТАР-2» «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ :
33 18.10 7-11 «РЕМ» БОРИСЛАВ «ДКНГ» :
34 19.00 8-10 «РОМАШКА» «ТІТА» :
35 19.50 9-12 «ГАЛІЦІЯ» «ЕНЕРГЕТИК» :
36 20.40 5-2 ФК «ПІДБУЖ» «ГАЛИЧИНА» :

10 січня 2016р.,

КУБОК, ¼ фіналу

17.30 «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ «РЕМ»БОРИСЛАВ/ФК«ПІДБУЖ» :
18.20 «СТАР» ФК«ВОЮТИЧІ»/«ГАЛИЧИНА» :
19.10 «ГАЛІЦІЯ «РОМАШКА»/«ТІТА» :
20.00 «ДКНГ» «СТАР-2»/«ЕНЕРГЕТИК» :

17 січня 2016р., 7 тур

37 16.30 11-8 «ДКНГ» «РОМАШКА» :
38 17.20 3-5 «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ ФК «ПІДБУЖ» :
39 18.10 12-4 «ЕНЕРГЕТИК» «СТАР-2» :
40 19.00 1-7 ФК «ВОЮТИЧІ» «РЕМ» БОРИСЛАВ :
41 19.50 2-6 «ГАЛИЧИНА» «СТАР» :
42 20.40 10-9 «ТІТА» «ГАЛІЦІЯ» :

24 січня 2016р., 8 тур

43 16.30 6-3 СТАР «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ :
44 17.20 7-2 «РЕМ» БОРИСЛАВ «ГАЛИЧИНА» :
45 18.10 10-12 «ТІТА» «ЕНЕРГЕТИК» :
46 19.00 9-11 «ГАЛІЦІЯ» «ДКНГ» :
47 19.50 8-1 «РОМАШКА» ФК «ВОЮТИЧІ» :
48 20.40 5-4 ФК «ПІДБУЖ» «СТАР-2» :

31 січня  2016р., 9тур

49 16.30 12-5 «ЕНЕРГЕТИК» ФК «ПІДБУЖ» :
50 17.20 4-6 «СТАР-2» СТАР :
51 18.10 3-7 «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ «РЕМ» БОРИСЛАВ :
52 19.00 2-8 «ГАЛИЧИНА» «РОМАШКА» :
53 19.50 11-10 «ДКНГ» «ТІТА» :
54 20.40 1-9 ФК «ВОЮТИЧІ» «ГАЛІЦІЯ» :

7 лютого 2016р., 10 тур

55 16.30 7-4 «РЕМ» БОРИСЛАВ «СТАР-2» :
56 17.20 6-5 СТАР ФК «ПІДБУЖ» :
57 18.10 11-12 «ДКНГ» «ЕНЕРГЕТИК» :
58 19.00 10-1 «ТІТА» ФК «ВОЮТИЧІ» :
59 19.50 9-2 «ГАЛІЦІЯ» «ГАЛИЧИНА» :
60 20.40 8-3 «РОМАШКА» «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ :

14 лютого 2016р., 11 тур

61 16.30 2-10 «ГАЛИЧИНА» «ТІТА» :
62 17.20 1-11 ФК «ВОЮТИЧІ» «ДКНГ» :
63 18.10 3-9 «ПРАЙД» МЕДЕНИЧІ «ГАЛІЦІЯ» :
64 19.00 4-8 «СТАР-2» «РОМАШКА» :
65 19.50 5-7 ФК «ПІДБУЖ» «РЕМ» БОРИСЛАВ :
66 20.40 12-6 «ЕНЕРГЕТИК» СТАР :

21лютого 2016р.,

КУБОК ½ фіналу

17.30 Переможець 5к Переможець 6к :
10к 18.30 Переможець 7к Переможець 8к :

28 лютого 2016р.,

КУБОК  ФІНАЛ

11к 17.00 Переможець 9к Переможець 10к :

                                  

                                             ОРГКОМІТЕТ

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *