Перша оперативна нарада нової ради: говорили про депутатів, школярів, пітьму і молоко з асфальту

Без депутатського представництва не залишать жодного округу

Кожен виборчий округ Дрогобича матиме свого депутата-представника у міській раді.

Про це сьогодні, 23 листопада, на оперативній нараді у Ратуші заявив секретар міської ради Олег Хрущ. У Дрогобичі є 11 округів, на яких в результаті виборів до міської ради не пройшло жодного висуванця. Наразі ведуться перемовини з лідерами політичних сил, що представлені у міському парламенті щодо врегулювання цієї проблеми. Як зазначив Олег Хрущ, частково вже визначено депутатів-сумісників, які одночасно працюватимуть на двох округах. Найближчим часом, запевнив посадовець, це питання буде закрито іделегатів у міській раді матимуть усі виборчі округи міста.

Ініціюють вранішній проїзд школярів у маршрутках зробити безплатним

Депутат міської ради Тарас Демко на оперативній нараді у Ратуші апелював до міського голови Тараса Кучми забезпечити безплатний проїзд школярів у громадському транспорті з 8 до 9 години ранку – у час, коли діти дістаються до навчальних закладів.

Тарас Демко додав, що ініціює таку пільгу для школярів за побажанням батьків. Також депутат висловив певність, що безплатний проїзд учнів у маршрутках є однозначно прийнятний, бо фінансово ця добра справа не вдаряє по перевізниках.

Розпочинають «боротьбу з пітьмою»

Перший заступник міського голови Ігор Герман висловив незадоволення ситуацією з освітленням Дрогобича, зазначивши, що такий висновок зробив після вечірнього інспектування вулиць разом з міським головою Тарасом Кучмою.

У поясненні директор департаменту міського господарства Іван Лепкий інформував пронещодавню закупівлюсталамп, які розмістять на вул. Самбірській, вул. І. Франка та біля шкіл. Надалі, доповів Іван Лепкий, департамент поетапно закуповуватиме лампи. Ігор Герман оцінив це питання як одне з першорядних, адже в осінньо-зимовий період освітлення вулиць особливо актуальне.

Дрогобицький очільник вимагає припинити продаж молочної продукції на асфальті

Міський голова Тарас Кучма на оперативній нараді зажадав від директора КП «Дрогобицький ринок» Віталія Мойсеєнка назвати конкретну дату, коли люди, що торгують молочними продуктами просто неба на асфальті, зможуть перейти у приміщення і працювати у нормальних умовах.

Віталій Мойсеєнко зазначив, що загалом у цьому приміщенні є 60 місць, передбачених для торговців молоком. Однак люди відмовляються заходити торгувати у приміщення. Конкретної причини такої поведінки продавців керівник ринку не назвав. Своєю чергою Тарас Кучма нагадав, що торгівля молочними продуктами у приміщенні «Молочний рай» мала розпочатися ще12 листопада. Проте з якихось причин цього не сталося. На завершення розмови Тарас Кучма поставив перед Віталієм Мойсеєнком чітке завдання невідкладновпорядкувати торгівлю молочними харчами.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому

{comment}