У Трускавці разом з поляками відзначили Міжнародний день туризму.Втретє цьогоріч

27 вересня місто-курорт Трускавець цьогоріч вже втретє відзначив Міжнародний день туризму.

Як повідомили у Трускавецькій міській раді, дійство стартувало на Майдані Незалежності.

Там почесні гості свята, польські колеги із термального курорту Унєюв та гірськолижного курорту Щирк, запрошували відпочиваючих та гостей оздоровниці ознайомитися із туристичними можливостями та лікувально-оздоровчими властивостями їхніх курортів.

Щоб інформація доступніше сприймалася – польська сторона пригощала усіх присутніх своїми національними стравами – м’ясними варениками та традиційним журеком з пампушками. Платити гроші за смачні страви ніхто не просив, а от скласти пожертву на допомогу українським воїнам АТО – поляки закликали усіх небайдужих. Як зауважив консул Генерального консульства Республіки Польща в Україні Влодзімєж Сульгостовскі, такі міжнародні свята – чудова промоція для Трускавця та курортів Польщі.

«Ви показуєте свої досягнення, ми – демонструємо свої. Переплетіння двох культур, двох різних курортів – дають промоцію українському та польському туризму. Мені відомо, що польські громадяни радо їдуть оздоровлюватися у Трускавець, бо тут гостинні люди, чудові медичні заклади і цілюща вода, за якою вас знають у цілому світі», – розповів консул.

Гостинно підготувався до свята туризму і Трускавець – усім присутнім трускавчани також пропонували куштувати страви української національної кухні – борщ, куліш та смачні солодощі. Як розповів міський голова Трускавця Руслан Козир, ідея відзначати Міжнародний день туризму визріла у місті три роки тому.

Окрім інформаційної промоції курортів та смачної кухні – на усіх присутніх чекав приємний музичний сюрприз – виступи гуртів «Зорепад Денс», «Mr.Pollack» (Польща) та спеціальних гостей свята – гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ».

Та і на цьому приємні несподіванки не завершилися – родзинкою свята став розіграш путівок на термальний курорт Унєюв (Польща), гірськолижний курорт Щирк (Польща) та курорт Трускавець. Усі, кому вдалося, за випадковою лотереєю, виграти цікаві подорожі неймовірно раділи цьому та дякували організаторам за чудове та змістовне свято.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *