Обережно, брудна вода!

З великою неприємністю зіткнулися бориславчани – мешканці окремих вулиць. Відкрили крани – а звідти замість прозорої водички потекла брудна суміш.

Люди забили тривогу. Бо споживати каламутну жижу і неприємно, і  небезпечно.

Найбільш відчутними стали незручності для мешканців вулиць Трускавецька, Коваліва, Дорошенка, Тустановецька, від яких власне й надійшла інформація про забруднення води, яка подається із водопроводу центрального водопостачання.

Як повідомляють у Бориславській міськраді, КП «Бориславводоканал» проводить роботи з виявлення причини забруднення води. Одночасно проводяться роботи з промивання  водопроводів та ліквідації виявлених витоків води.

Слід зазначити, щопрацівники лабораторії КП «Бориславводоканал» щоденно відбирають проби води на контрольних ділянках водопроводів та визначають стан її забруднення та хімічний склад. Про це йдеться в повідомленні КП «Бориславводоканал».

Мешканцям міста протягом  кількох днів рекомендують використовувати воду із водопроводу центрального водопостачання для технічних потреб, оскільки всі сто відсотків водопроводу прочистити неможливо.

Крім того, як інформують у Бориславському водоканалі, до покращення погодніх умов (наявності опадів) водопостачання у місті буде відбуватись один раз на добу.

Час подачі можна уточнити у диспетчерській службі «Бориславводоканал» (тел. 5-22-77) або у відповідального чергового міської ради (тел. 5-15-50).

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *