Народний контроль розповідав про небезпеки пропонованих змін до Конституції України

 4-6 вересня у Дрогобичі пройшла інформаційно-просвітницька акція  «Громадянського руху «Народний Контроль».

Представники місцевого осередку Дрогобича проводили роз’яснювальну роботу з населенням міста, маючи на меті пояснити які ризики і небезпеки містять у собі запропоновані зміни до Конституції України.

Про це інформує прес-служба “ГР “Народний контроль”

Погана погода не стала на заваді спілкуванню партійців з дрогобичанами. Спікери пояснювали усім охочим проблему внесення змін до Основного Закону України.

«Дивно бачити, що з тобою говорять не «зелені» студенти, а компетентні досвідчені люди, а крім того, ще й громадські діячі міста, – поділився враженнями пенсіонер Василь Петрович. – Я зокрема намагаюся слідкувати за новинами у країні і не здивований, що цей законопроект викликав такий резонанс у суспільстві. Адже як можна в єдиній цілісній країні надавати комусь особливий статус? Добре, що знайшлися ті, котрі змогли протистояти цій дурості».

За словами Олега Дукаса, надання преференцій окремим територіям на рівні Конституції є неприйнятними. Україна – унітарна держава. Тому будь-які спроби на законодавчому рівні виділити особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей можуть підштовхнути до сепаратистських проявів інші регіони держави.

«Зараз нашою метою є винесення на публічне обговорення цього  законопроекту у професійне та громадянське середовище, – коментує Тарас Кучма. – Треба відстояти цілісність держави на законодавчому рівні, адже такими змінами у Конституції України ми розв’яжемо руки сепаратистам. Скільки ще має пролитися української крові, аби нарешті зупинити російську агресію?»

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *