На малій батьківщині Івана Боберського розіграли перший Кубок Незалежності

У Доброгостові з нагоди 24-ї річниці Незалежності України за підтримки Народного Руху України вперше відбувся регіональний турнір з футболу серед дітей 2004 року народження.

На урочистій церемонії відкриття з привітальним словом до юних українців звернулися голова Дрогобицької районної ради, голова Дрогобицької районної організації НРУ Михайло Сікора та голова Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, голова Дрогобицької міської організації НРУ Роман Курчик.

У змаганнях взяли участь вихованці сільських та міських дитячо-юнацьких шкіл. Переможцем стала команда Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського (тренер – Юрій Міраї), якій дістався красень-кубок та золоті нагороди. Срібний призер Кубка Незалежності – ФК «Дрогобич» (тренер – Володимир Когут). А бронза дісталася Дрогобицькій районній ДЮСШ «Явір», представленій хлопчаками Доброгостівської секції футболу (тренер – Микола Стецівка).

Окрім призерів турніру, найкращих юних футболістів нагородили індивідуальними призами за номінаціями: найкращий гравець турніру – Марко Кіцун (ДЮСШ ім. Івана Боберського), найкращий бомбардир – Андрій Лутчин (ДЮСШ ім. Івана Боберського), найкращий воротар – Властимир Білинський (ФК «Дрогобич»), найкращий захисник – Тарас Махавко (ДЮСШ «Явір»), найкращий півзахисник – Владислав Шулак (ФК «Дрогобич»), найкращий нападник – Денис Стецівка (ДЮСШ «Явір»).

У перерві між матчами було проведено цікаві конкурси, які також виявили своїх переможців в індивідуальних дисциплінах. У конкурсі серед воротарів «кидання м’яча у довжину переміг Властимир Білинський (ФК «Дрогобич»). У конкурсі «жонглювання на місці» найкращим був Тарас Михавко (ДЮСШ «Явір»). У конкурсі «біг на 60 м) найпрудкішим виявився Остап Котормус (ДЮСШ «Явір»). У конкурсах «жонглювання в русі» та «обведення фішок» не було рівних Денису Стецівці (ДЮСШ «Явір»). Щодо останнього конкурсу, то Денис випередив свого найближчого переслідувача всього на одну секунду. Переможці конкурсів отримали в подарунок шарф та картузи з національною символікою.

Також пам’ятними сувенірами було відзначено: Івана Гавриляка (ДЮСШ «Явір»), Максима Фика (ФК «Дрогобич-2»), Артура Бойка (ФК «Дрогобич-2») та Івана Михалківа (ДЮСШ ім. Івана Боберського).

А власником щасливого квитка під номером 24 на відбірко вий матч до Євро-2016 між національними збірними України та Білорусі став Назар Ковалів (ДЮСШ «Явір»).

Організатори змагань висловлюють подяку арбітру ІІІ категорії Оресту Дуцяку та всім тим, хто долучився до проведення турніру, присвяченому 24-й річниці Незалежності України.

Орест ХАНДОНЯК

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *