Cепаратистська гідра – на Дрогобиччині. Будьте пильні

  •  
  •  
  •  
  •  

Одразу дві, м’яко кажучи неприємні, історії стали відомими цими вихідними. Одна із них мала місце  у Дрогобичі, інша – у Трускавці.

Жертвою у першій історії, що особливо шокувало, стала відома дрогобичанка, волонтерка, історик Марія Головкевич. Її за те, що стала на захист національної честі і гідності, побили!

Як повідомила Марія Головкевич, інцидент трапився у міській маршрутці:

«Мене сьогодні вдарили кулаком в обличчя! Бо захистила Українських Вояків,нашу з
Вами честь.

У маршрутці № 2 (Дрогобич) сепарка кляла і звинувачувала українців у тому, що “ЕТО ВИ УБІВАЄТЕ НАШІХ СИНОВЄЙ НА ВОСТОКЕ,ето такіє бандіти, как ви,воюют протів нашіх братьєв,будьтє ви прокляти!”, і так безперестанку.

Мені закипіло в грудях – і  від цього жахливого вереску,і від того, що весь автобус , в т.ч. водій і 4 чоловіків мовчки слухали цей жах. Почала вгамовувати сепарку, а весь автобусний народ – мене, мовляв, жінка-крикуха неадекватна, хай собі говорить!”

ЛЮДИ, ВИ Ж НЕ ПЛАЗУНИ! ТАКЕ ТЕРПІТИ НЕ МОЖНА, щоб нас на нашій землі, у нашій хаті підбурене колишніми “властітелями міра” створіння принижувало і топтало нашу душу!

Я спробувала втихомирити 100-кілограмову адептку лугандонії.” Перестаньте звинувачувати українців..” ХРРРЯСЬ…І мене відкинуло на сидіння навпроти, бо не та вагова категорія : 65 кг проти 100 плюс…І тут в автобусі виявився мужчина. Встав між нами, вивів ту особу геть..

” Ой, пані, чи вам того треба було ? Ви ж бачите, що воно дурне?Треба було змовчати. А завтра будете мати синяк!”

Синяк на тілі – не найгірше, а ось шрам в душі… Жодним льодом не обезболиш..”

Марія Головкевич довго вагалась чи розповідати про інцидент, «бо, мовляв,що скажуть, а нічо такого не сталося,а буває гірше і т.д. Дикий головний біль перейшов у звичайний (була змушена прийняти жменю обезболюючих).»

Але таки розповіла, «БО НАША БАЙДУЖІСТЬ, МОЯХАТОСКРАЙНІСТЬ і побутовий ЩОДЕННИЙ ПОФІГІЗМ є злочином у час,коли УКРАЇНЦІВ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ МАЮТЬ ЗА придаток до вєлікаго рускаго.

Вчора змовчали за триколор окупаційнай,нині – за звинувачення ” ви убіваєтє…”, а завтра під ратушею Дрогобича будуть наші “рускіє братья” з плакатами “ПУТІН ПРІДІ!”.

Тоді наш пофігоідіотизм плавно трансформується у 1939…», – наголосила волонтерка-історик.

 

Про ще один факт сепаратистських настроїв повідомила у соцмережі Оксана Чіпак. Небайдужа патріотка написала:

«От зустріла в Трускавці сєпарку на зупинці на Дрогобич (на фото). Переконувала
мужчину ,що Бандюкович цар і як добре було при ньому. Зауваження їй зробила відпочиваюча з Маріуполя,попросила закрити парасолю, Та не послухала і єхидно продовжувала агітацію.

Жіночка з Маріуполя, в якої син повернувся з АТО без ноги, впала в істерику ,плакала всю дорогу до Дрогобича. попросила мене викласти це фото.

 Знаєте, я не могла залишити цю ситуацію без вашої уваги.

А Вам судити правильно я зробила чи ні»

 

У випадку якщо ви стали свідком сепаратистських висловлювань, дій, не залишайтесь осторонь. Фотографуйте підозрілих осіб, записуйте на наявні технічні засоби їх розмову (для цього підійде навіть ваш телефон), робіть зауваження та обов’язково звертайтесь до Служби безпеки України – і у місцеве відділення, і на гарячу лінію.

Не будьте байдужі, байдужість вбиває. Вчора вони покликали війну у свої оселі, і втекли у наші. Не факт, що завтра вони не кликатимуть її сюди. Вибір за вами і вашою свідомістю.


М.К.