У Дрогобицькому районі свиногосподарства працюватимуть у закритому режимі через африканську чуму

Минулого тижня державна надзвичайна протиепізоотична комісія у Дрогобицькому районі зобов’язала керівників свиногосподарств негайно забезпечити їх роботу в режимі закритого типу.

Рішення з цього питання прийнято на засіданні комісії, яке провів заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник, в рамках забезпечення заходів щодо недопущення занесення африканської та класичної чуми свиней на територію району, – передає сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Також передбачені такі заходи, як імунізація всього наявного поголів’я свиней проти класичної чуми, забезпечення умов щодо збору, транспортування та утилізації загиблих тварин, проведення дезінфекції приміщень.

Головний державний інспектор ветеринарної медицини в Дрогобицькому районі Володимир Білас довів присутнім керівникам мисливських господарств та свиногосподарств інструкцію щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней (АЧС).

На засіданні було доручено сільським та селищним головам забезпечити контроль за випадками загибелі свиней в приватних подвір’ях громадян та несанкціонованим похованням загиблих тварин.

Нагадаємо, що з початку 2015 року випадки АЧС зафіксовані в п’яти областях України: Житомирській, Київській, Сумській, Чернігівській та Рівненській. Вакцини від африканської чуми свиней не існує.

У господарстві «Калита» Броварського району, де зафіксували наймасовіший спалах африканської чуми свиней, знищили понад 60 тисяч туш.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *