У Дрогобичі учасникам АТО відмовили у безкоштовному проїзді в маршрутному автобусі

У понеділок, 27 липня, у Дрогобичі водій міського автобуса ВС 51-16 ВЕ, що обслуговує маршрут №2 відмовив учасникам АТОМ О.Гавриленку і В.Гуцулу у їх законному праві на безкоштовний проїзд.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на працівників громадської приймальні народного депутата Богдана Матківського, куди зателефонував О. Гавриленко.

«За словами АТОвця, водій обурювався, почав хамити, – розповів помічник-консультант нардепа на громадських засадах Іван Головкевич. – Йому було пред’явлено посвідчення, пасажири заступилися за своїх захисників, але і це не допомогло. Довелося їм за проїзд заплатити».

Сигнал оперативно було передано на реагування у відділ економіки міськвиконкому. Як поінформував головний спеціаліст з транспорту відділу економіки Ігор Куцопей, маршрут №2 обслуговує МПП «Транспортник» з м.Борислава, очолюване Володимиром Кузбитом. За цим фактом проведуть розслідування.

Нагадаємо, керівництво райдержадміністрації звернулося до перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення на території району, з листом щодо забезпечення дотримання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (п.7 ст.12) в частині пільгового (безкоштовного) проїзду українським військовим – учасникам бойових дій на сході України незалежно від кількості осіб-пільговиків в транспортному засобі.

Також райдержадміністрація просить вишукати можливість пільгового (безкоштовного) проїзду членам сімей загиблих на Сході українських воїнів з Дрогобицького району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *