У Дрогобичі не можуть зупинити будівництва МАФу на місці автобусної зупинки

МАФ на вул. Вол. Великого у Дрогобичі, будівництво якого спричинило протестний шквал у місті, росте собі спокійно і далі.

Про це повідомила головний спеціаліст міськвиконкому Леся Ясюра.

За словами посадовця, це питання бурхливо обговорювали у понеділок, 27 липня, на оперативній нараді у Ратуші.

Як виявилось, справа не стільки у тому, що МАФ зводять на місті зупинки. За словами начальника відділу архітектури та містобудування міськвиконкому Ігоря Петранича, замість дозволених ще у 2010 р. 28 кв м, забудовник зазіхнув аж на 70!

Архітектор безпорадно розвів руками, що законні методи впливу на порушника-забудовника в нього вичерпалися. На місце будівництва за викликом відділу архітектури виїжджала і міліція, інспекція будконтролю, листи скеровані у прокуратуру. Однак забудовник вперто просуває будівництво далі.

Опісля виступу архітектора, жваве обговорення проблеми МАФу на вул. Вол. Великого тривало. Прозвучала пропозиція запозичати досвід у Михаїла Саакашвілі і до боротьби з несанкціонованими будівлями залучати бульдозер. Присутні поцікавилися у начальника міліції Андрія Біласа, яку відповідальність тягне за собою такий акт вияву волі громади. На що страж правопорядку дав зрозуміти, що радикальна самодіяльність безкарно ініціаторам не минеться.

Нагадаємо, минулого тижня голосування з приводу запровадження мораторію на встановлення у місті МАФів до кінця грудня цього року депутати провалили. Аби ухвалити рішення забракло всього двох голосів. Причому їхня позиція не до кінця зрозуміла.

Зі слів першого заступника міського голови Петра Суди, кілька місяців тому фракція «Свободи» закликала припинити вакханалію МАФів у місті, а при голосуванні минулого тижня депутат від цієї політсили Олег Скрипух розцінив запровадження мораторію як порушення прав людини.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *