У Трускавці провели в зону АТО нащадка видатного діяча ОУН

21 липня у Трускавці провели на фронт трускавчанина – старшого лейтенанта Євгена Спариняка.

На своїй сторінці у Фейсбуці мер написав: «Цей хлопець з роду трускавецьких Данилишиних. Герой. І це не похвала. Це – гени, це стан його душі.

Був мобілізований у серпні минулого року. Підписав контракт і служитиме в Збройних силах до перемоги.  Був командиром взводу розвідки. Зараз воює а секторі «С», помічник начальника штабу окремого мотопіхотного батальону-начальник розвідки. Водить хлопців в тил ворога… На пам’ять залишив кілька світлин. Знаєте, що він попросив у міського голови? Нічого для себе особисто. Навіть не заїкнувся про соціальні гарантії для воїнів АТО. Сказав, що мріє про досконалу зброю, хотів би мати барабанний магазин РПК, ергономічне цівьо для АК-74, кутову ергономічну рукоятку управління вогнем та ергономічну пістолетну рукоятку. Все це для наступу та ефективного ведення вогню по ворогу. Ми допомогли нашому хороброму воїну. Хай щастить тобі і твоїм бойовим побратимам, друже Євгене. Бийте новітніх ординців, повертайтесь здоровими і з перемогою».

Нагадаємо, трускавчанин Дмитро Данилишин був видатним діячем ОУН, активним борцем за Українську державу, якого разом з племінником Василем Біласом було засуджено до страти. Страта відбулася 23 грудня 1932 року. Дмитрові було 25 років, Василеві – 21. Залишились слова, сказані Дмитром Данилишиним: «Мені дуже жаль, що я можу лише раз вмерти за Україну».

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *